on+ona

Můžu být těhotná?

Měla jsem tento měsíc menstruace ale kratší a ani ne tak silnou než jindy a bylo mi skoro každý den zle, a také mě často pobolívá v podbříšku, můžu být v tom?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jsi měla sex s partnerem mužského pohlaví, možné to je!

Další odpovědi
Drap

Pokud se někdy člověk oddává sexu, tak tato možnost je tady stále.

verunka483

tyhle příznaky můžou mít víc příčin takže to nemusí být těhotenstvím..
zkus si test a uvidíš.

anonym

Můžeš i nemusíš. Počkej ještě pár týdnů a udělej si těhotenský test. Pokud budou bolesti ale přetrvávat, tak si zajdi na gyndu. V případě bolestí s tím nečekej.

badisko

Spis ne …budes mit teba nachlazenej mocak .. ale i tak doporucuji si udelat tehotensky test koupis ho v kazde lekarne …nebo navstevu gynekologa jeste se nabizi otazka zda s pritelem pouzivate ochranu …ale stejne si myslim ze budes jen nemocna rani nevolnosti zacinaji kolem 6 tydne a konci kolem 12 tak premyslej…

terry

Pokud provozuješ s partnerem normální a nechráněný sex, tak jistě ano.
To je potřeba se na to ptát???