Můžu byt tehotna?

Mam dotaz…uz asi dva týdny me boli prsa mam je natekle a taky v podbrisku…myslite ze bych mohla byt v tom??

Odpovědi
Kelt

U ženy je pravděpodobné, že může být těhotná, protože ženy jsou dárkyně života. A máte li nějakého partnera (nebo jste měla), ne pouze na telefon, tak je ta šance ještě větší. Pro jistotu bych doporučil návštěvu lékaře, zda to může potvrdit nebo vyvrátit. Možná existují i nějaké prostředky na zjištění těhotenství , které se dají sehnat v lékárně. Může se, i když pochybuji, jednat o nějaké onemocnění, ale to by měl určit lékař. Závěrem : Žena je buď těhotná nebo není. A když není a má zvláštní stavy, tak je nemocná.

anonym

Klidně můžeš být těhotná. U prvního dítěte jsem věděla hned druhý den, že se mi v těle odehrávají změny, které nejsou běžné. Bylo to ovšem spíše o napětí, než o bolestech.
Můžeš mít ovšem i hormonální poruchu, která takové stavy dokáže vyvolat, a může jít také o jakýkoliv zdravotní problém.
U ženských orgánů platí více než kde jinde, že není-li cokoliv v normálu, je třeba navštívit lékaře a zjistit příčinu. Zdraví máš jen jedno.

Krakis

Prsa v těhotenství natékají až později,záleží na tom,kdy jsi měla naposledy nechráněný styk.Udělej si těhotenský test a upaluj k doktorce ať bude pozitivní nebo negativní.Určitě to není normální.Můžeš předejít horším věcem než je těhotenství-např.rakovině prsu.

Nuk nuk

Těhotenství se takto projevovat může, ale samozřejmě to může být čímkoliv.