Eminka02

Může být žena ve 20letech těhotná?

Nejlepší odpověď
quentos

moje teta byla už v 16. Teoreticky můžete bejt těhotná už od puberty. Smůla je, že prakticky přichází schopnost otěhotnět daleko dříve, než žena získá rozum.

Další odpovědi
dědapetr

Může moje sestřenice byla v 17 letech.

tuCZek

I tato otázka značí o lidské nevědomosti,ba až absurdní hlouposti.

jopik

ano!

Džuls

To akože vážne sa niekto musí pýtať niečo tak samozrejmé a jasné???? Veď dnes sú tehotné už aj 12– ročné. Myslela som si, že táto otázka je vtip…

Ella

20 let je celkem dobrý věk na miminko, pokud si ho žena přeje. Byly i MNOHEM mladší matky:
Pětilétá/ nejmladší matka světa:
http://kelsie­site.blog.cz/0909/nej­mladsi-matka-na-svete
devítiletá, v Rumunsku je spousta 10 – 13 letých matek, tak proč se vám zdá divné, že ve dvaceti?

Salvaje

Ve stručnosti – Žena (dívka) může otěhotnět, jakmile začne ovulovat (a menstruovat), takže třeba ve 12 letech. Moje teta otěhotněla v 17, tenkrát to bylo celkem běžné.
Zajímalo by mě, co se Vám nezdá na těhotné dvacítce? Z biologického hlediska je to ideální věk.

Střelec

Od 18 let je žena plnoletá a od 15 let může mít pohlavní styk. Takže ano, může být těhotná

soudek

ptal jsem se otce(byl na pivu), tak říkal, že u ženský je to jasný, ale u muže si není zcela jist

haluz

A to si rikas jako zena jo? Ze to nevis… Ale sex urcite provozujes co? Dos me prekvapuje jak nekdo muze byt v tolika letech tak primitivni. Tato otazka by mi sedela spise na 12 ti letou holku.