Avatar uživatele
Eminka02

Může být žena ve 20letech těhotná?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, dědapetr před 4752 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

moje teta byla už v 16. Teoreticky můžete bejt těhotná už od puberty. Smůla je, že prakticky přichází schopnost otěhotnět daleko dříve, než žena získá rozum.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Může moje sestřenice byla v 17 letech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tuCZek

I tato otázka značí o lidské nevědomosti,ba až absurdní hlouposti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jopik

ano!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

To akože vážne sa niekto musí pýtať niečo tak samozrejmé a jasné???? Veď dnes sú tehotné už aj 12– ročné. Myslela som si, že táto otázka je vtip…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

20 let je celkem dobrý věk na miminko, pokud si ho žena přeje. Byly i MNOHEM mladší matky:
Pětilétá/ nejmladší matka světa:
http://kelsie­site.blog.cz/0909/nej­mladsi-matka-na-svete
devítiletá, v Rumunsku je spousta 10 – 13 letých matek, tak proč se vám zdá divné, že ve dvaceti?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Ve stručnosti – Žena (dívka) může otěhotnět, jakmile začne ovulovat (a menstruovat), takže třeba ve 12 letech. Moje teta otěhotněla v 17, tenkrát to bylo celkem běžné.
Zajímalo by mě, co se Vám nezdá na těhotné dvacítce? Z biologického hlediska je to ideální věk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Střelec

Od 18 let je žena plnoletá a od 15 let může mít pohlavní styk. Takže ano, může být těhotná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
soudek

ptal jsem se otce(byl na pivu), tak říkal, že u ženský je to jasný, ale u muže si není zcela jist

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
haluz

A to si rikas jako zena jo? Ze to nevis… Ale sex urcite provozujes co? Dos me prekvapuje jak nekdo muze byt v tolika letech tak primitivni. Tato otazka by mi sedela spise na 12 ti letou holku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy