ivcabrej

Muzu byt tehotna, kdyz jsem nebrala antikoncepci?

Muzu byt tehotna, kdyz jsem nebrala antikoncepci? Po mesickach byl styk hned druhy den a nebrala jsem prasky – az po styku.

Nejlepší odpověď
arygnoc

môžete byť tehotná, i keď ste antikoncepciu brala.

sú dokonca známe prípady, keď žena otehotnela i bez pohlavného styku (najznámejší je ten spred cca 2000 rokov).

😉

doporučenie:
prečítajte si príbalový leták u ha.

Další odpovědi
klumprt

Můžu být opilý, když piju pivo? Normálně vůbec nepiju, ale včera jsem šel do hospody a vypil jsem asi 8 piv a čtyři rumy. Měl jsem potom takový divný pocit. Mohlo to být tím, že bych byl opilý?

ptáč

Mrkni na datum článku: http://eurabi­a.parlamentni­listy.cz/Arti­cles/30080-znasilneni-a-vrazda-svedske-multikulturni-aktivistky-elin-krantz-etiopskym-imigrantem.aspx
jinak je mi po tom prd.