lucka145

Ahoj mužů byt tehotna kdzž jsme se jen drazdili?

Ahoj,je mi 14 s kamosem SME se je drazdily dalo by se říct ze mne vyprstil druhy den se mi dostavila menstruace o týden dřív.Pak sem jela na tábor kde sem dostala Úpal,a měla prujem a hodně stres,brala sem naky tablety a paralen na horečku.pak sem už byla v poho menstruace se zpozdila o 8 dni ale dostavila se . pote když sem cetla ze de otěhotnět z kapky lásky a ze menstruace je i v těhotenství tak mám strach nepatrně sem pribrala hodně jim,a nemám moc pohyb…Hrozné se bojím ze sem vtom je to.možné?? Přítel se prý po celou dobu neuspokojoval :( alemi TK mám strach porad te

Nejlepší odpověď
Drap

pokud je vše jak píšeš, tak ne

da ny

Nechvátej – času dost, informuj se…
Raději studuj a též český jazyk :)
Viz. Stingo!

Stingo

Než s tím začneš, aspoň si o tom něco přečti. To je hrozný toto…

marci1

Samozřejmě, že ne. Zkus si nastudovat co je vlastně „kapka lásky“, menstruace, pohlavní styk, jak lze otěhotnět ap. Vždycky je dobře být informovaná, i když je Ti 14 let a na sexuální pohlavní styk máš dost času. Studuj. 🙂