Můžu být těhotná?

Dobrý den. Už jsem se jednnou ptala a potřebuji poradit.

Je mi 13 let a ještě ani nemenstruuji. Bojím se že bych mohla být těhotná. S nikým nespala ani nic podobného, ale jestli nejde ještě nějak jinak otěhotenět. Nějak se mi zvětšilo břicho, no moc ne, myslím, že jsem trošku ztloustla a dneska jsem měla v břiše tiky stejné jako tep srdce a nevím c by to mohlo být. Není mi nijak špatně, ani nic. Ale prostě mám strach a musím na to pořád myslet. Myslíte, že má cenu se strachovat nebo to mám nechat být? :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

anonyme jeden popletenej :)

pokud nevěříš na neposkvrněné početí, tak k otěhotnění je potřeba spojení vajíčka a spermie - ty pravděpodobně ještě neprodukuješ vajíčka a jak tvrdíš, tak jsi do sebe ještě nepustila žádnou spermii - opravdu těhotná být nemůžeš

Další odpovědi:

Zlatý

ne to nemůžeš ,opravdu buď v klidu a ty tiky v břiše ...to se třeba tvoje tělo připravuje na tu menstruaci a konečně z tebe bude žena ...... dříve neotěhotníš neboj...a v klidu spi a neměj žádné špatné myšlenky

Zlatý

Už jsem ti dnes dvakrát odpovídal. Jednou tady a jednou jinde. JE TO NESMYSL, těhotná nejsi

Stříbrný

Samooplodnění není ničím podložené. :-)

Pokud jsi s klukem nespala, tak o čem se bavíme? Napříč tomu, že ještě nemenstruuješ.

A vůbec, bříško se hodně ženám nafukuje před menstruací, třeba Tě čeká první. :)

Zlatý

A potom, že sexuální výchova na školách není potřeba. V rodině je asi toto téma tabu, protože ve 13 letech u děvčete měla rodina už dávno mnohé vysvětlit a ne strašit.
Takže se neplaš, dojdi za mámou, pokud k ní nemáš důvěru za babičkou, či za tetou a dej s ní slovo na téma o těhotenství, o pohlavním styku a i o partnerství mezi mužem a ženou, a ženou a mužem.
Ono to vše spolu souvisí, leckdo v sexuální výchově onformace o férovém partnerství vynechává.
A když, tak zajdi za svojí lékařkou. třeba ti vysvětlí, že se ti teď mění tělo, hormony a podobně - prostě jsi už v pubertě.

Zlatý

Neboj, buď v klidu. Je to tak, jak píše hanulka11 :-).

Stříbrný

Nijak jinak, než pohlavním stykem, otěhotnět vážně nemůžeš. Nech to být, těhotná určitě nejseš, akorát rosteš a, bez urážky, tloustneš... to se holt v pubertě stává... dospívání znamená i přibírání do ženských tvarů ;)

Pokročilý

těhotná rozhodně nejsi! Zajdi za někým, komu věříš a o všem si v klidu promluvte, hlavně musí být ten někdo dospělý, nechoď s tím za žádnými holkami jako jsi ty :-) Rozhodně si nenamlouvej takové blbiny o těhu :-) někdy to můžou být i zaražené prdy... :-)

mě je 15 můžem si to rozdat...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.