Blackienaaa

Můžu být těhotná?

Dobrý den. Už jsem se jednnou ptala a potřebuji poradit.

Je mi 13 let a ještě ani nemenstruuji. Bojím se že bych mohla být těhotná. S nikým nespala ani nic podobného, ale jestli nejde ještě nějak jinak otěhotenět. Nějak se mi zvětšilo břicho, no moc ne, myslím, že jsem trošku ztloustla a dneska jsem měla v břiše tiky stejné jako tep srdce a nevím c by to mohlo být. Není mi nijak špatně, ani nic. Ale prostě mám strach a musím na to pořád myslet. Myslíte, že má cenu se strachovat nebo to mám nechat být? :(

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

anonyme jeden popletenej :)

pokud nevěříš na neposkvrněné početí, tak k otěhotnění je potřeba spojení vajíčka a spermie – ty pravděpodobně ještě neprodukuješ vajíčka a jak tvrdíš, tak jsi do sebe ještě nepustila žádnou spermii – opravdu těhotná být nemůžeš

Další odpovědi
hanulka11

ne to nemůžeš ,opravdu buď v klidu a ty tiky v břiše …to se třeba tvoje tělo připravuje na tu menstruaci a konečně z tebe bude žena ...... dříve neotěhotníš neboj…a v klidu spi a neměj žádné špatné myšlenky

Drap

Už jsem ti dnes dvakrát odpovídal. Jednou tady a jednou jinde. JE TO NESMYSL, těhotná nejsi

WeeBear

Samooplodnění není ničím podložené. 🙂

Pokud jsi s klukem nespala, tak o čem se bavíme? Napříč tomu, že ještě nemenstruuješ.

A vůbec, bříško se hodně ženám nafukuje před menstruací, třeba Tě čeká první. :)

venkovan

A potom, že sexuální výchova na školách není potřeba. V rodině je asi toto téma tabu, protože ve 13 letech u děvčete měla rodina už dávno mnohé vysvětlit a ne strašit.
Takže se neplaš, dojdi za mámou, pokud k ní nemáš důvěru za babičkou, či za tetou a dej s ní slovo na téma o těhotenství, o pohlavním styku a i o partnerství mezi mužem a ženou, a ženou a mužem.
Ono to vše spolu souvisí, leckdo v sexuální výchově onformace o férovém partnerství vynechává.
A když, tak zajdi za svojí lékařkou. třeba ti vysvětlí, že se ti teď mění tělo, hormony a podobně – prostě jsi už v pubertě.

terry

Neboj, buď v klidu. Je to tak, jak píše hanulka11 🙂.

Ella

Nijak jinak, než pohlavním stykem, otěhotnět vážně nemůžeš. Nech to být, těhotná určitě nejseš, akorát rosteš a, bez urážky, tloustneš… to se holt v pubertě stává… dospívání znamená i přibírání do ženských tvarů ;)

Sea

těhotná rozhodně nejsi! Zajdi za někým, komu věříš a o všem si v klidu promluvte, hlavně musí být ten někdo dospělý, nechoď s tím za žádnými holkami jako jsi ty 🙂 Rozhodně si nenamlouvej takové blbiny o těhu 🙂 někdy to můžou být i zaražené prdy… 🙂

Vladislav97

mě je 15 můžem si to rozdat…