Kris21

Jak velká pravděpodobnost je, že otěhotním, když se do mě partner udělal?

Dobrý den, předevčírem se do mě přítel udělal(19.9.), byl to silný střik..před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci, MS mám dostat koncem měsíce(cca 28.9.).Jaká je pravděpodobnost, že bych mohla být těhotná? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Agneta

Hele třináctko, a kdo ti na to má skočit? :DDD

Další odpovědi
klumprt

Vědět, jaká je to pravděpodobnost není myslím až tak důležité, jako to, jestli jsi těhotná čili nic. A to se ukáže. Trochu nervů ti neuškodí.

Doplňuji:
Jináč, ta pravděpodobnost se bude pohybovat někde v rozmezí od 0% do 100%. Záleží na tom jak jste plodní a taky na provedení akce.