Avatar uživatele
jana865

Mohu být těhotná?

S přítelem jsme spali bez ochrany, ale nějak se to zvrtlo a vystříkl se do me 16.7.2014(nej­silnější plodný den)… žádné příznaky jsem něměla.. A 29.7.2014 jsme spolu zase spali to se do mě neudělal ale strašně mě po tom bolelo podbříšlo a asi 12 minut na to jsem omdlela.. Potom mi nic nebylo… Žádné nevolnosti, ani nějaký výtok neni, ani napuchlá nebo citlivá prsa nejsou..
První den poslední menstruace byl 30–1.7., tudíž dnes jsem to měla dostat a nic.. Kolika procentní pravděpodobnost těhotenství je?Myslíte že jsem nebo nejsem těhotná? Mám docela strach a přítel také.. Děkuji za rychlou odpověd

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3528 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

a meno už máte vybraté?

:-Q

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Na žádnou z tvých otázek ti tady nikdo s rozumnou mírou pravděpodobnosti neodpoví – nikdo tě tu nezná.
Zítra (nebo příští týden) si zajdi ke gynekologovi – pokud jsi měla 16.7. ovulaci, měl by být schopen už příznaky těhotenství rozeznat.
___
A pro příště – dřív, než do postele – si ´vlez´ do knih a najdi si informace, jaké může mít tvé jednání následky, předem…!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Beer4Real

100% jsi v tom. Gratuluji, ať malý roste jak z vody ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Stojí Vám to, za ten strach?
Myslím jistou nezospovědnost, předpokládám, že pokud máte strach, o mimčo nestojíte… Při každém nechráněném styku s tím teoreticky musíte počítat!
Jeden den opoždění nic neznamená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Můžeš a nemusíš. Jakou jinou odpově´d jsi čekala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

A to ty jsi si nedošla pro Postinor? Jinak ti zdraví slouží? Stolici máš pravidelnou?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hlavně že mu to stálo…za to

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek