Může být slabá menstruace, zvracení a nebývale nafouklé břicho příznakem těhotenství?

Jsem ještě panna. A s nikým jsem se ani nemazlila a nic podobného. Ale mám strach jestli nejsem těhotná. O prázdninách jsem měla prášky na oddálení (tak nevím, jestli to není z toho). Menstruaci jsem měla každý měsíc. Až na listopad. To nic. V prosinci to byly jen dva dny. A bylo to strašně slabé (špinění). Tak 3 dny zpátky jsem zvracela a mám nafouklé břicho, tak moc jsem ho nikdy neměla. Není nějaká šance, že bych byla těhotná? Nebo to může být z těch prášků? U doktora jsem ještě nebyla, ale přemýšlím, že bych tam zašla, ale nevím jestli to není zbytečné. Vím, že je to asi nereálné, ale vážně se bojim. Nedokážu myslet na nic jiného.

Odpovědi
Alesh

Pokud nejsi Panna Marie, tak nemůžeš.

ivzez

Předpokládám, že Duchu Svatému jeden pokus stačil,
takže těhotná s největší pravděpodobnos­tí nejsi.

Ovšem problém mít můžeš. Oddalování menstruace je
dost velký zásah do hormonálního systému a „oddálení“
se může projevovat i po delší době různými způsoby.

Návštěvu lékaře neodkládej a příště si nějaké „odkládání“ radši odpusť.
Je lepší se např. pár dnů nekoupat, než mít několik měsíců řadu problémů.

anonym

Píšeš – Jsem ještě pana. A s nikým jsem se ani nemazlila a nic podobného.
Ze vzduchu neotěhotníš , spíš jsi něco špatného snědla (nafouknuté břicho ),

Cece-Sisi

Souhlasím s názorem, že jsi jen něco snědla, případně reakce na prášky… Pokud chceš mít 100% jistotu, počkej pár dní a udělej si test.

Nuk nuk

Pokud jste panna, pak těhotná zcela určitě nejste. To tady bylo jednou a už se to opakovat nebude.
Důvodů toho , proč se menstruace nedostavila nebo jen slabě (formou špinění), i další problémy, které popisujete, může být několik.

  1. Nevím, kolik Vám je let a jak dlouho už menstruujete, ale v pubertě se občas stává, že je MS nepravidelná nebo (zdánlivě) bezdůvodně vynechá. Příčinou je ještě nevyrovnaná hladina hormonů, která se v tomto věku ustaluje. POcit nafouklého břicha se k tomu může klidně přidružit.
  2. POkud ale ještě navíc zvracíte, může být důvodem nějaká infekce nebo nemoc. Během nemocí může být i menstruace slabší.
  3. Nerozumím, proč berete hormonální antikoncepci, pokud jste panna. Na oddálení menstruace??? Upřímně řečeno, jestli hlavním důvodem bylo to, abyste se v létě mohla koupat, pak si uvědomte, že strašně moc riskujete. Hormonální antikoncepce je sice velice účinná a má pár vedlejších účinků ,které zvlášť mladé dívky rády využívají (oddálení MS, vliv na pleť apod.). Málo která si ale uvědomuje, že má i vedlejší účinky, které zase tak vítané nejsou.

Jinými slovy – ano, slabá zpožděná menstruace, zvracení a pocit nadýmání může být následkem Vašich hormonálních pokusů na vlastním těle.

  1. Existuje něco jako „falešná gravidita“. Obvykle tím trpívají samice zvířat, ale ojediněle se vyskytuje i u lidí.

Arne1

Kromě Ducha svatého bych znal ještě jednu možnost – a sice že si ji mimozemšťané vyhlédli k provedení nějakého genetického experimentu