Může být těhotná panna?

Nejlepší odpověď
annas

Ano, Může otěhotnět. Jde sice o ojedinělé případy.

Podle lékaře Jana Šulce z Centra reprodukční medicíny GEST je možné, aby panna otěhotněla. „Možné to samozřejmě je,“ řekl Novinkám. Vysvětlil, že panenská blána není neprostupná a každá žena má otvor v ní různě velký. O prostupnosti panenské blány svědčí podle jeho slov i menstruace.

Další pokračovní v odkazu

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/191475-otehotnet-muze-i-panna.html

Další odpovědi
Hlada

Může. Panenská blána není uzavřená.

anonym

Doplňuji Kerberus s tím, že otázka zde už byla včetně odpovědí, kde jsem uváděl, že i osobně takový případ znám. Bližší tady znovu nemá smysl uvádět, snad jen už otřepaná modrá lišta.

anonym

Ne , to nemuze. 🙂 -iv-
P.s. OOOOOOOO ! To cumim. 🙂

arygnoc

jistě.

nejznámější příběh těhotné panny je příběh Panny Marie.
Doplňuji:

  • iv-

učte se.

panenství není věčné.
ani u rodiček.

Ella

ano,
nikdy jste neslyšel o neposkvrněném početí? :)