Blackienaaa

Těhotná?…

Dobrý den, je mi 13 a chtěla jsem se zeptat. Minulý týden jsem se šla koupat a bojím se že bych mohla být těhotná, přede mnou se koupal starší brácha, já jsem se nekoupala ve stejné vodě, jen jsem ji vypustila, ale nevymyla vanu a napustila novou… a kdyby se tam udělal… neříkám, že jo, ale kdyby, viděla bych to ? A kdyby tam přece jenom něco zůstalo, mohla bych otěhotnět a ještě když jsem nikdy nemenstruovala? Když jsem to zjistila, popadl mě strach, kdyby… Mám strach, prosím odpovězte…

Nejlepší odpověď
Drap

Všechno co píšeš jsou blbosti. Kdo ti to nakukal

Další odpovědi
hanulka11

to je nesmysl- pěkná pohádka pro děti

arygnoc

jak vás tahle konstrukce vůbec mohla napadnout?

neměla by jste ve 13 letech myslet na něco jiného (polibky, hlazení se, školu, koníčky, …)

ad hygiena: u vás po sobě vanu neumyjete? Hm, …

Danča84

Tady to máš hezky vysvětlené, nejspíš je vás vyplašených víc:
http://poradna­.katolik.cz/od­poved.asp?r=5&c=42
A navíc pokud říkáš že ještě nemenstruuješ…
Jo, a jednou někdo říkal (nevím už kdo), že ve vaně si to dělají holky, kluci na wc;-)

Pavel1212

To by se stát opravdu nemělo 🙂

monka

Je to velmi velmi nepravděpodobné ale radši zajdi k doktoru.

gepik

Blbina, ale jako výmluvu pro mámu v případě „nehody“ to můžeš skusit použít.

hanjimka

Prosím Vás co se v té škole učí? Nebo píšou takové kraviny v časopisech pro pubertačky?Takhle pitomé otázky jsme neměli ani my před 25 lety kdy sexuální výchova nikde nebyla.Já myslela že přírodopis,even­tuelně nějaká ta rodinná výchova je ve škole povinná.

zdennyve

kde jsi byla,když jste ve škole probírali sexuální výchovu?věřím,že otázka je jen vtip!