bombonek234

Mohla by být těhotná?

Kamarádka se ptá,jestli by mohla být těhotná,když ona dělala jejího přítele (udělal se)on si pak otřel ruce a pak uspokojoval ji..nedostala menstuaci 4dny
Doplňuji:
*ona ho udelala a on pak šel na wc.

Nejlepší odpověď
iceT

Já si mylím,že by i mohla,nejde přece o to jestli měli nemeli styk.I při nekoitálních praktikách lze otěhotnět,zejména tehdy,pokud na rukách ulpí sperma a rukama se pak dotýká ženy v inkriminovaných místech.Lze otěhotnět i tehdy,pokud se muž neudělá,ale na špičce mu ulpívají při milostných hrátkách kapičky touhy,které také obsahují spermie.
A stejně :ty píšeš ona udělala jeho,on si otřel ruce a pak uspokojoval ji…tak jak to teda bylo?Pokzd ho měla v rukách ona,tak si neměl z rukou co utírat.
A na závěr:nejlepší si zajít ke gynekologovi,on poradí nejlíp,nebo si stačí koupit těhotenský test,jsou k dostání v každé lékárně.

Další odpovědi
zjentek

na záchod se šel na stopro umýt ty jelítko. ..a ne se od toho všeho schválně zmastit ještě více kde se dá, aby se pak vrátit a celý zmaštěný ji zmastil, to by bylo na hlavu, co myslíš, ne? ,)

Drap

Tak to asi těžko.