Avatar uživatele
naty28597

Jsem těhotná?

Dobrý den, už týden mi meškají měsíčky a bojím se, že jsem těhotná. Je mi 15 a se svým klukem jsem měla sex, ale měli jsme ochranu (Durex), kondom nepraskl a ani se můj kluk do mě neudělal, ale stejně se bojím. Čtu na internetu a i kamarádky mi říkali, že je to pubertou a horomny, ale stejně se bojím. Prosím o radu. Myslíte, že jsem opravdu těhotná?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4209 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Efchen

Myslím,že to může být způsobené čímkoliv.
Jak říkají kamarádky-hormony,puber­tou,…je to jen týden. ;) o těhotenství se začíná uvažovat až při zpoždění měsíc a víc :)
Neboj se. Počkej ještě chvilku,uvidíš..
Nezhubla si v poslední době nějak výrazně?
Mohlo by to být tím.
Jestli si opravdu nervózní,kup si těhotenský test nebo popros nějakou kamarádku,ať ti ho koupí a bude jasno :)
Doplňuji:
Není pod zákonem.
Je jí 15. Od patnácti je sex legální. ;)

Upravil/a: Efchen

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
belanova

Já bych na tvém místě taky ještě vyčkala, může to být způsobené opravdu čímkoliv. Ale test samozřejmě není na škodu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Spíš jsi vyděšená, stres na to taky funguje. Neboj, aby se to stalo se správně použitou ochranou, to by musel být malý David Coperfield 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jsi pod ZÁKONEM takkže NESMÍŠ

zpoždění týden nic není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nelie

Vzhledem k tvému věku se nemusí hned jednat o těhotenství,men­struace se ti mohla zpozdit..Ale být tebou bych si udělala těhotenský test a neptala se tady ostatních.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek