naty28597

Jsem těhotná?

Dobrý den, už týden mi meškají měsíčky a bojím se, že jsem těhotná. Je mi 15 a se svým klukem jsem měla sex, ale měli jsme ochranu (Durex), kondom nepraskl a ani se můj kluk do mě neudělal, ale stejně se bojím. Čtu na internetu a i kamarádky mi říkali, že je to pubertou a horomny, ale stejně se bojím. Prosím o radu. Myslíte, že jsem opravdu těhotná?

Nejlepší odpověď
Efchen

Myslím,že to může být způsobené čímkoliv.
Jak říkají kamarádky-hormony,puber­tou,…je to jen týden. ;) o těhotenství se začíná uvažovat až při zpoždění měsíc a víc :)
Neboj se. Počkej ještě chvilku,uvidíš..
Nezhubla si v poslední době nějak výrazně?
Mohlo by to být tím.
Jestli si opravdu nervózní,kup si těhotenský test nebo popros nějakou kamarádku,ať ti ho koupí a bude jasno :)
Doplňuji:
Není pod zákonem.
Je jí 15. Od patnácti je sex legální. ;)

Další odpovědi
belanova

Já bych na tvém místě taky ještě vyčkala, může to být způsobené opravdu čímkoliv. Ale test samozřejmě není na škodu…

Deli

Spíš jsi vyděšená, stres na to taky funguje. Neboj, aby se to stalo se správně použitou ochranou, to by musel být malý David Coperfield 🙂

Michal Kole

Jsi pod ZÁKONEM takkže NESMÍŠ

zpoždění týden nic není.

Nelie

Vzhledem k tvému věku se nemusí hned jednat o těhotenství,men­struace se ti mohla zpozdit..Ale být tebou bych si udělala těhotenský test a neptala se tady ostatních.