Avatar uživatele
anonym00012

POMOC, BOJÍM SE, ŽE JSEM TĚHOTNÁ!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Měla jsem petting s mým klukem a bojím se ,že se do mě dostali tzv. kapičky lásky… Zrovna jsem měla menstruaci, kdybych otěhotněla, tak by se zastavila?? Nebo jak to poznám???

Zajímavá 0 před 3909 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ponovotny

otěhotnět můžeš jen několik dnů v období mezi menstruacemi, takže buď klidná. Pokud i tak nejsi, kup si těhotenský test a počůrej ho

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Bez ochrany ? Už aby ty prázdniny skončily!
Kolik je ti let, že nejsi poučena o antikoncepci a ochraně při sexuálních aktivitách?
Je zajímavé, že víš o „kapičkách lásky“ , ale že je nechráněný sex při menstruaci rizikem z několika zdravotních hledisek, to nevíš?
Kup si gravi-test a když to dobře dopadne (což je nanejvýš pravděpodobné) ještě nějaký čas věnuj zvýšenou pozornost tomu, zda se u tebe neprojeví příznaky nějakého zánětu, výtoku atd.
Příště víc přemýšlej a chraň se! Nevím kolik je ti let, ale je třeba uvažovat o nějaké antikoncepci když jsi sexuálně aktivní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

hele a fakt se máte rádi,jako,že si dokážete spolu představit život na věky i s velkými problémy?Jestli ano,tak snad se pochlapí plnoleťák a postaví se rovně,pak jste na to byli oba a snad umíte spolu nést následky..kaž­dopádně neodkládejte a jednejte.Každá sranda něco stojí a nerozvážnost o to více..,ale neboj zvládnete to.Něco třeba slíznete,ale i tak je to lepší,nežli mít velké problémy,když dlouho se to nechá v tajnosti před rodiči.Jinak nemusíš hned plašit,každopádně si udělej ten test a dojdi na kontrolu na gynekologii.Vše se dá zavčasu řešit ne,když je pak dlouho..Oba se k tomu postavte a učte se spolu řešit společné věci.Pak budete silní spolu.Takto poznáš jaký skutečně je,alespoň..neboj nic to nemusí být může se ti to i posunout,třeba jídlem nebo nějakou jinou příčinou.To někdy tělo dívky rádo udělá,že si mentruaci posune.Jinak antikoncepce to většinou upraví na stálejší cykly..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy