POMOC, BOJÍM SE, ŽE JSEM TĚHOTNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

Měla jsem petting s mým klukem a bojím se ,že se do mě dostali tzv. kapičky lásky... Zrovna jsem měla menstruaci, kdybych otěhotněla, tak by se zastavila?? Nebo jak to poznám???

Odpovědi:

Bronzový

otěhotnět můžeš jen několik dnů v období mezi menstruacemi, takže buď klidná. Pokud i tak nejsi, kup si těhotenský test a počůrej ho

Bez ochrany ? Už aby ty prázdniny skončily!
Kolik je ti let, že nejsi poučena o antikoncepci a ochraně při sexuálních aktivitách?
Je zajímavé, že víš o "kapičkách lásky" , ale že je nechráněný sex při menstruaci rizikem z několika zdravotních hledisek, to nevíš?
Kup si gravi-test a když to dobře dopadne (což je nanejvýš pravděpodobné) ještě nějaký čas věnuj zvýšenou pozornost tomu, zda se u tebe neprojeví příznaky nějakého zánětu, výtoku atd.
Příště víc přemýšlej a chraň se! Nevím kolik je ti let, ale je třeba uvažovat o nějaké antikoncepci když jsi sexuálně aktivní.

Pokročilý

hele a fakt se máte rádi,jako,že si dokážete spolu představit život na věky i s velkými problémy?Jestli ano,tak snad se pochlapí plnoleťák a postaví se rovně,pak jste na to byli oba a snad umíte spolu nést následky..každopádně neodkládejte a jednejte.Každá sranda něco stojí a nerozvážnost o to více..,ale neboj zvládnete to.Něco třeba slíznete,ale i tak je to lepší,nežli mít velké problémy,když dlouho se to nechá v tajnosti před rodiči.Jinak nemusíš hned plašit,každopádně si udělej ten test a dojdi na kontrolu na gynekologii.Vše se dá zavčasu řešit ne,když je pak dlouho..Oba se k tomu postavte a učte se spolu řešit společné věci.Pak budete silní spolu.Takto poznáš jaký skutečně je,alespoň..neboj nic to nemusí být může se ti to i posunout,třeba jídlem nebo nějakou jinou příčinou.To někdy tělo dívky rádo udělá,že si mentruaci posune.Jinak antikoncepce to většinou upraví na stálejší cykly..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.