RealAnezka

Jsem tehotna ? Prosim pomoc ☹

S pritelem jsme meli prvni sex s kondomem. Do me se neudelal, ale uz mam skoro tyden opozdene mesicky. Jsem tehotna ? ☹ je mi 15 let…jsem z toho strasne moc nervozni. Predem dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
badisko

klid …hormony a stres jsou svyne pockej par dni a kdyz tetka na navstevu neprijde tak si porid tehotensky test .....deti proc to delate kdyz otom nic nevite !! aspon jsi mela chraneny sex vis co tady bejvaj za paka?…proste se uklidni…

Další odpovědi
terry

A jak to máme vědět???
Buď si kup těhotenský test, nebo se uklidni. Třeba to máš opožděné z nervů.

briketka10

je tu volba tohoto léku Postinor v lékárně,ale
pouze do jisté doby 24hod – 72hod od styku ..

Postinor získáte od začátku letošního prosince v lékárně na občanský
průkaz. Jelikož ale jde mimo jiné o silný preparát, zajímalo nás, zda
je výdej bez receptu dobrá volba, či existují nějaká rizika.

http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/30291-postinor-bez-predpisu-spasa-nebo-zlo

Michal Kole

najdi si telefon na Modrou linku (www.modralinka.cz) nebo linku bezpečí (www.linkabezpeci.cz), jsou tam psychologové a poradí ti co dělat, když náhodou těhotná budeš.

Pájo

Tak teď pěkně klid. Jestli měl kondom, mělo by to být v pořádku.

SengSS

Pravděpodobně ano , hold guma není 100pro …

venkovan

Vem přítele okolo boku a jděte se podívat do obchodů na kočárky. Třeba se ti uleví a spadne stres. Mimochodem – šikovná spermie se dostane k vajíčku i při troše nepozornosti po sexu z prstů, apod. Ale to vás učili ve škole.
Ale klídek – teď už je to jen na doktorech a vašem rozhodnutí. Nezbyde vám už jenom čekat jak se situace vyvine. Ale tělo nejsou hodinky – občas se některé jeho pochody zpozdí.