Pozná dětský lékař z moči, jestli jsem těhotná?

Zdravím,
v pondělí jsem byla zanést ranní moč svému dětskému lékaři na zkontrolování po dobrání antibiotik. Bylo mi řečeno, že je v pořádku.
Poznal by lékař z moči, jestli jsem těhotná? Je mi jasné, že hladina hCG v moči roste postupem těhotenství, přesto by mně zajímalo, zdali by lékař těhotenství rozpoznal například v pátém týdnu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

testy na graviditu sa pri bežnom rozbore nerobia (nie dôvod, a u detského lekára? už jakbysmet).
každý rozbor niečo stojí, preto sa robia rozbory, ktoré lekár požaduje.

;-Q

len tak mimochodom, pokiaľ máte podozrenie, že ste tehotná (alebo by ste mohli byť tehotná), tak už pri predpísaní AKÝCHOĽVEK liekov by ste mali lekára (i detského) o tejto možnosti informovať - inak hazardujete so svojim zdravím a prípadne i zdravím dieťaťa (teda - dieťaťa dieťaťa).

Další odpovědi:

Zlatý

Po dobrání ATB ti dělal nejspíše jen sedimentaci, tam se to nepozná.

Stříbrný

Jestliže by dělal těhotenský test, nejspíše ano.

Zlatý

Každá sranda něco stojí. Kup si test v lékárně. Lékař , pokud mu to neřekneš si nechá udělat rozbor který potřebuje.

Zlatý

Budoucí mamince: Pokud by předpokládal že by mohl být otcem, tak by jistě zafajfkoval potřebné testy.

Pokročilý

Asi to nechápu a nebo je špatně položená otázka? Chodíš ještě k dětskému lékaři a ptáš se jestli můžeš být těhotná?!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.