Avatar uživatele
gurmán

Je možné že můžu být těhotná?

Dobrý den. Chci se zeptat. Můžu otěhotnět když můj přítel dráždil penisem na klitorisu ale neudělal se. Bojím se jestli třeba ta kapka lásky zní to divně..Ale jestli se třeba nedostala do pochvy. Mám některé příznaky. Že jsem unavená,všechno mě bolí. Ale kamarádka říká,že jak jsem vynervovaná že jsem si to vsugerovala.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3795 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Kapka lásky nezní divně,prostě je to termín.
A jestli je možné takto otěhotnět?No jistě,otěhotnět lze,i kdyby přítel měl ruce od semene(nebo ty) a dráždil tě rukou(nebo jsi se dráždila sama).
Lidi,proč děláte kraviny,když se pak bojíte?Kondom není zase tak drahá a nedostatková záležitost…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Možné je všechno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

vzhledem k tomu, že cestou k vajíčku jsou spermiím kladeny všemožné překážky a k samotnému vajíčku se jich dostane jen pár z milionů (při klasickém styku), je minimální pravděpodobnost, že bys takto přišla do jiného stavu…a jak jsi přišla, že v těhotenství všechno bolí?…takže se uklidni, těhotná nejsi…až ti vynechá menstruace a budeš mít ranní nevolnosti, teprve potom se můžeš začít nervovat…a pro příště použijte kondon, nebo začni užívat antikoncepci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

teoreticky je to možné, ale víc ti řekne gynekolog. Nech se vyšetřit, nebo si udělej těhotenský test. když může holka otěhotnět z chlórovaného bazénu, přes plavky a panenskou blánu v 13 letech nebo v kolika se to stalo, tak věřte, že jestli masíroval svůj úd o vaše přirození neopatrně, tak se mohlo dostat malé množství do vás. Nemusí jít ani o orgasmus, při kterém se z muže uvolní semeno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek