Pokročilý

Dobrý den mám otázku.Mohu být těhotná?

Dobrý den, minulou neděli jsem byla s přítelem. Hráli jsme si a došlo k tomu že ze snažil do mě vniknout. Nic jsem necítila(jsem ještě panna) a on tvrdí že si myslí že
do mě vnikl.Bohužel jsem s tím to nepočítala a on si nevzal kondom. Krev mi netekla a nepocítila jsem bolest, myslím si že prostě to nebyl sex.A on si myslí své. Mám jen strach že mohu otěhotnit, nebo mám strach že už nejsem panna.Mohu se zeptat jak zjistím že jsem ještě panna? Těhotenský test jsem si koupila..
Děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Bude mi 16. A u gynekologa jsem byla jen jednou.Mamce nemohu říct co se stalo, já to tak ani sama nechtěla.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jestli jsi nebo nejsi pana zjistí spolehlivě gynekolog

Další odpovědi:

Zlatý

Spíš je otázka zda nejsi pod zákonem.

Těhotná být můžeš, spermie "přelezou" i z okraje "dál" - nevím jak se to jmenuje slušně.

Pokročilý

S tim si dojdi za gynďou, pokud nemáš debila, tvoje máma se nic nedozví. Teď jde taky o to, kam to přítel pustil. Určitá pravděpodobnost, že můžeš být těhotná, tu samo asi bude, ale neplaš, zas tak drastická podle mě nebude. Prostě hlavně neplaš. A těš se na příští periodu:-D A jestli k tobě mohu být upřimná, jestli se nemůžeš své mamce svěřit s problémy a ona tě nepodrží, tak vidim háček a docela tě lituju.

to nevím jak ti odpovědět ,ale jsi v pěkném maléru

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.