-KaTkA-

zapomenutá pilulka – co teď?

beru HA katya už přes půl roku, každé ráno,.. ve třetím týdnu jsem si pilulku zapomněla vzít, vzala jsem si ji až po 16 hodinách,.. mezitím jsme ale s přítelem měli pohlavní styk… jaké je riziko otěhotnění a co te´d dělat??..

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít starší odpovědi. Otázka již byla několikrát vložená.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­26&q=zapomenut%C3%A1+pi­lulka&sa=Vyhle­dat#1082

Další odpovědi
Drap

nic se neděje, zachovejte klid

elektrikář

Dá se dojít k lékaři, jsou pilulky jako první pomoc. Několik dní používat konndom,Když to víte předem použít ati bejby čípek. Pak ještě těhotenský test.