♥Nikol♥

Zapomenutá pilulka

Dobrý den, nedávno jsem změnila antikoncepční pilulky a beru je pravidelně vždy mezi 20:00 až 22:00 hodinou. Nedávno jsem omylem zapoměla na jednu tabletku a vzala jsem si ji ráno v 8:12. Jak je vidět je to už 12minut po 12hodinách. Chtěla jsem se zeptat jestli jsem chráněná. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
BEAES

Raději si tento měsíc dejte pozor, je tu riziko nechtěného otěhotnění.

Další odpovědi
anonym

to záleží jak dlouho už berete antikoncepci,pokud dlouho vaječníky na jednu zapomenutou pilulku nezareagují