tomborova

Jaké bylo vaše první auto?

Nejlepší odpověď
anonym

Podědila jsem Aero 30, tatínek mi ji nádherně zrestauroval z hráškově zelenkavé
na červenou cililink. Byla v ní zima (plátěná střecha nebo kabrio) a byla dvousedadlová, takže kamarády jsem vozila na takovém sedátku v otevřeném kufru. Je neuvěřitelné, že mi nikdo neproříznul novou černou plátěnou střechu, že mi ji nikdo nevykradl nebo neukradl. Měla běžnou SPZ, jezdila jsem s ní v běžném silničním provozu. V nějakém pomatení mysli jsem na ni zanevřela a pořídila si malý Fiat 500 stejné barvy, žral skoro stejně, vzduchem chlazený, čtyřsedadlový (pro hobity) a té střechy bylo přeci jen víc (i když byla také částečně shrnovací). Dodnes toho lituju!!!

Další odpovědi
anonym

Fiat 850, tehdy pouze v Tuzexu, takže koupen jako ojetý.

Drap

Š 44O

briliant

Во́лга ГАЗ-21

honza19hk

první byla 613 tatra. Druhý, což mám až doteď je Tatra 813 8×8 je to vojenský tahač přívěsů-valník.
Klasickej osobák nemám,zato pár tanků jo.

cochee

T613

anonym

Fiat 125

cukrar

Škoda 120L, modrá.

Pepina7897

Dobrý den, moje první auto bylo malý Fiat, který jsem si pořídila hned po dokončení školy. Nebylo to sice nic moc luxusního, ale pro mě to byl ten nejkrásnější automobil na světě. Vzpomínám, jak jsem ho pravidelně objednávala na "detailing“: https://www.eg-detailing.cz/, abych si ho udržela v co nejlepším stavu. Jízda v něm byla vždy nezapomenutelným zážitkem, protože mi dodával pocit svobody a nezávislosti.

Jana5678

Dobrý den, moje první auto bylo BMW, se kterým jsme se velmi rychle sblížili. Měla jsem ho deset let, ale bohužel mi nedávno vypovědělo službu. Proto jsem si pořídila nové v autobazaru, ale mělo jednu chybu. Jeho palubní počítač komunikoval jen v němčině a tu já neovládám. Naštěstí mi kamarád poradil firmu na internetových stránkách https://www.au­tacesky.cz/bmw_35, kde nabízejí překlad do aut BMW. Technik přijel druhý den a přeložil systém auta do češtiny.

Drahuška999

Moje první auto byl Seat Ibiza a bylo to teda docela dost ostrý, protože jsem nikdy třeba nesepisoval kupní smlouvu a musel jsem si hledat na internetu, jak se vůbe taková smlouva píše… Naštěstí jsem našel na internetu návod zde – https://napovi­me.cz/navod/jak-napsat-kupni-smlouvu-na-auto/ jak se to dělá a díky tomu jsem si tak mohl v bezpečí to auto pořídit :) Mějte se hezky a hlavně vybírejte opatrně.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.