Jrkuft

Můžu mít na autě pneu od dvou značek?

Myslím tím všechny 4 zimní ale vpředu bych měl např. matador a vzadu Sava.
Oba výrobci mají skoro stejný vzorek.

Nejlepší odpověď
zjentek

jak kde- kombinovat třeba „do kříže“ to nemůžeš.

Další odpovědi
Lamalam

Ano můžeš.

syrecek17

Ano pokud budou mit pneumatiky na jedne naprave stejny vzorek a musi byt spravne dofouknuty. Ale pozor nemuzes treba jednu predni a zadni(krizem)

no107064

stejný rozměr disků na všech kolech a stejný rozměr pneumatiky na všech kolech (pokud není vyjímka jako u sportovních aut). Na každé nápravě musí být pár stejných pneu.

Jinak pro zajímavost auta dotažená z anglie to mají i křížem, tam je to normální a neřeší se to ani kvůli jejich zimám nepoužívají zimní pneu …

FikeCZ

Ano můžeš :) Taky mám vepředu matadory a vzadu nokiany :) Samozřejmě rozměry musí být stejné nemůžeš si dopředu hodit R15 a dozadu R14 :D ale tak to je snad logické :)

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.