Nevychází lépe přestavba stávajících spalovacích motorů a bioCNG,
vodík?
Šetrnější k životnímu prostředí mohou být i hybridní auta se
spalovacími motory.
https://www.autoforum.cz/predstaveni/nemci-spocitali-skutecne-emise-elektromobilu-z-udajnych-0-gramu-co2-muze-byt-i-500-gramu/
Automobily na vodík.
https://m.vtm.zive.cz/auta-na-vodikovy-pohon-jak-funguji-a-proc-by-nas-mela-zajimat/a-201645
| Zajímavá 0 před 1706 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
K dobíjení baterií je potřeba el. energie. A při její výrobě vzniká CO².
|
3Kdo udělil odpovědi palec? Odpovědi.cz, Rocker, Funna
před 1706 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

Ano, může nastat i taková situace. Svou roli v tom hraje celá řada faktorů
|
2Kdo udělil odpovědi palec? Odpovědi.cz, annas
před 1706 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Pokud se bavíme o emisích CO2 za celou dobu života auta, tak pokud je
výroba elektroauta náročnější na emise než u spalovacího motoru, potom
logicky záleží na nájezdu. Výpočet bodu zvratu viz třeba odkaz.
Autofórum.cz bohužel není seiriózní zdroj informací, dlouhodobě
zveřejňují tendeční a zavádějící informace o elektromobilech.
Jaká technologie bude nejlepší a prosadí se se teprve ukáže. Je to možné
přirovnat k osvětlení: spalovací motory jsou žárovky, elektroauta jsou
zářivky. Možná přijde vodík (ledky) a auta s bateriemi vytlačí. Ale
zatím mají víc nevýhod a problémů než elektromobily s bateriemi.
|
0
před 1706 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Autoforum jsou trollové
Výroba baterie + provoz představuje asi třetinovou produkci CO2 oproti
výrobě a provozu tradičního auta
Lze dohledat v dokumentech EU
Tak sem to ještě dohledal protože jsem hodnej
Diesel a benzin auta produkují 3× více CO2 než průměrné evropské Elektro
auto (včetně produkce baterie a všeho): viz zde https://thedriven.io/wp-content/uploads/2020/04/Vehicles-LCA-comparison1.png
Upravil/a: JežíšKristus
|
0
před 1706 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

samozřejmě že může a také ji způsobuje…zvlášť u nás, kdy máme
40% elektřiny z fosilních paliv…navíc spotřeba energiíí přivýrobě
baterií je mnohem větyší, než u konvenkčních aut…
a ad vodík…zatím jsou dva problémy – jak ho efektivně a levně
vyrobit..a vodík má velmi malé molekuly, takže udržet ho „fyzicky“
v nádrži je technologický problém…prostě po pár dnech se z nádrže
vytratí…
|
0
před 1695 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Ježíší…nebuď naivní…to co je dohledatelné v dokumentech EU neznamená, že je to pravda…musíš se zajímat přímo u automobilek, ne u nějakých ekoteroristických blbů v EU…ti vždy zveřejní jen to, co se jim hodí…
Neměly být všude jen elektromobily. Při výrobě automobilů vznikají také emise. Lepší je nechat si ten stávající. Vyměnit jen palivo za CNG, bioCNG, vodík, jiné s CO² neutrálními emisemi, bez emisní .
Představba auta na CNG, auto není bez emisní. Má jen nízké emise, asi o 40% méně CO². I to je lepší než nic.
Elektromobilita může být dobrá. Využít k tomu obnovitelné zdroje.
Zakazovat bioCNG do spalovacího motorů je nesmysl. Metan uniká ze skládek,
škodí v atmosféře více než CO². Měl by se využít k pohonu autobusů
v MHD jako jinde v Evropě. Přímé spalovaní vodíku v spalovacím motoru
je také bez emisní.