Mirdas

Jaké auto je pro Vás nej ?

Od samotného počátku kdy vznikl automobil bylo již vyrobeno obrovské množství aut.
Máte z této škály možností své nejoblíbenější, se kterým by jste se chtěli alespoň svést, nebo jej dokonce vlastnit ?
Doplňuji:

Je jich opravdu mnohem vilce které mají své osobní kouzlo.
Já osobně se rád alespoň podívám na:
Laurin & Klement A
Lamborghini Miura
Porsche 911 ( snad každý typ )
Rolls-Royce Silver Ghost
Alpine Renault A 110
Ford Mustang

a tak by se dalo stále pokračovat, hlavně u veteránů.
_

Nejlepší odpověď
Agneta

Liberec 911 Turbo. Promiňte, tedy abych to upřesnila : Ferdinand Porsche z Reichenbergu (Liberce) , no ten co zkonstruoval toho VW-broučka, už víte? A celý svět ho zná, jen právě v Česku je prostě zcela neznámý, tak ten s těmy broučky nějak nemohl přestat a ty dnešní mají v papírech 330 km/h, ale ona stačí jakákoliv devětsetjedenáctka, je to na rozdíl ke spotřebnímu zboží jako Škodovka umělecké dílo, jehož cena pro srovnání se Škodovkou neklesá, ale světe div se – naopak během času stoupá :DDD
A když náhodou otevřete přední kapotu a zjistíte, že vám ukradli motor, tak nemusíte zoufat, oni mají vzadu zabudovaný náhradní:DDD

Další odpovědi
zzzzz

Mustangem už jsem jela, byl v kabriu:-)))

Já jsem obdivovatelka 4×4 autíček. Momentálně vlastním postarší Fronteru a mám v plánu něco novějšího, ale ty ceny:-((( Líbí se mi Audi Q7:-)))

Co se týká veteránu, tak bych si do garáže postavila vyšperkovanou Octávku.

Doplňuji:
Tato „Škodovka“ by se mi taky líbila:-)))

http://www.ka­ipan.cz/?page=fo­togalerie&lan­g=cz

stojí to na papírech Favorita nebo Fábie:-)))))

honza19hk

je jich víc. na prvním místě je u mě Tatra 813 8×8 a pak nějaký ty ameriky jako camaro ale to starý,mustang,atd.

Jinak co se týče starých aut taky jich pár vlastním,krom těch vojenských jako je ta tatra 813,mám tatru 603 i 613.Pak škoda 130RS
Jinak ta tatra 813 8×8 je mnou nejvíce používané auto,i přes spotřebu 60/100km po silnici se jí nic nevyrovná a to nejen průchodností terénem a tažnou silou,hezký je ovšem její zvuk.

anonym

Takovejch aut by bylo…
😉
Třeba Bugatti řada T (E.Junková), nebo Veyron.
Nebo Tatra Queen. Nebo Buggyra…

Asi Tesla model S… hrozně se mě líbí ten interiér.

mosoj

To moje. Není jenom auto!!! Navíc je to dnes všední zboží.

Chlubit by se měl člověk něčím jiným než spotřebním zboží.

marci1

Jen to nejlepší ! Koenigsegg Agera.
http://moravskos­lezsky.denik.cz/ga­lerie/koenigseg­g_ageraova2011­.html?mm=2911712

Nazdar Bazar

Maybach 62

anonym

šlapací autíčko jako měl krteček 🙂

Nechápavé

To ktere jede ;) Ale za me Ford Mustang

www

Každé, které stojí a nesmrdí 🙂

Kankys

z novodobých by se mě líbilo Ferrari FF, a historické LANCIA DELTA INTEGRALE taková ta šílená bestie groub B.

T3NY

Určitě bych chtěl Audi r8, ale prozatím mi stačí Zetor :D