Shizuka

Jak si nejrychleji nechat narůst vlasy ?

Je mi 13 a nechala jsem si ostříhat vlasy ale teď mě to začíná mrzet
ani nevím proč :( a nechala bych si je normálně narůst ale
vůbec nerostou ! … možná to je tím že jsem se po ostříhání nechala
obarvit na červeno hnědou celou hlavu :/
Doplňuji:
Moc vám děkuki za rady :)

Nejlepší odpověď
Drap

Nestříhat a nic s nimi nedělat. Je to nejrychlejší způsob.

Další odpovědi
briketka10

já měla dlouhý cop, taky jsem ho ustřihla, ale
jen pro oživení vlasů na zimu..

kup si Biosil na posílení a rychlejší růst vlasů
je i na nehty :)
http://vitaminy-a-mineraly.heure­ka.cz/naturvi­ta-biosil-plus-60-tablet/
Doplňuji:
tady máš rady čeho se vyvarovat ve výživě a jak se starat o své vlasy

https://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&new­window=1&tbo=d&­q=vlasov%C3%A1+v%­C3%BD%C5%BEiva+na+r%C5%AF­st+vlas%C5%AF&oq=vla­sov%C3%A1+v%C3%BD%C5%BE­iva+na+r%C5%AF­st+vlas%C5%AF&gs_l=ser­p.3...33001.42271­.0.43606.16.15­.1.0.0.0.192.1397­.12j3.15.0...0­.0...1c.1.tdJoQ­hioOVM

huxa

je to možná tím, nebo ti to jen možná příjde, jako dlouhá doba, ale neni tomu tak
také mívám podobné myšlenky po ostřihání, nicméně si musíš uvědomit, že nikoho moc nezajímáš, jestli ano, je do tebe zamilovaný a že máš kratší vlasy mu/jí vadit nebudou, protože jsi pro něj/ni dokonalá ;)

iceT

Vlasy rostou zhruba 1cm za měsíc,takže záleží jak dlouhé je pak chceš.Stejně je nutné je průběžně zastřihávat,aby se netřepily konečky.Mohla bys zkusit papat vitamínky,to nikdy neuškodí.
Kamarádka kdysi dávno nosila ježka,teď má vlasy tak do pasu a trvalo to asi 4 roky.,jenže ono je to celkem individuální,ta rychlost růstu.

hippeace

Nevím jak to působí na tebe ale mnoho dívek v mém okolí si žehlilo nebo jinak „tepelně“ upravovalo vlasy a když s tím přestaly zjistily že jim ty vlasy rostou rychleji – i z logiky to tak vychází když je nebudeš ničit tak se tělo postará hlavně o růst a nemusí řešit jejich záchranu vlasů před žehličkou či krepovačkou

peterd108

Moudré přísloví praví: ,,Dočkej času, jako husa klasu."

Uzumakyeli

Jé tady má někdo stejný problém jako já<.>
hlavně nepouživej ty přípravky které pišou na internetu že pak budeš mít po tom dlouhé vlasy moje kamarádka to skusila a vypadali jí z toho všechny vlasy..
a bud ráda že to jsou jen vlasy a né život uvidíš že brzo narostou;)

tereza147

já vím jak už je mám tak asi 1 metr a měla sem 3 mikádo vlasy si musíš skoro furt česat a mít si je tak max 5krát týdně a za 1 měsíc je maš metr jeto šílený ale funguje to zkusto

Děda Louda

Čím rychleji budeš čekat, tím dřív se delších vlasů dočkáš.

vitezove11

Nejrychlejši je vlasy spínat do copu ony rychleji rostou…

Derrynka

Ahoj, prosím o info a rady… Potřebuji si koupit doplněk stravy na zlepšení kvality vlasů. Hlavně, co se týká hustoty a vůbec posílení vlasů. Co se osvědčilo vám?

Cizecek.M

Tyyyy jo, na to se vykašli. Ono nic moc nefunguje :( Já jsem toho zkusila moooc a nic prostě nepomáhá. Ale co je super… Já jsem si koupila clip in. Šetrná metoda úpravy vlasů. Za mě TOP! Tak na to mrkni, kup a s účesem budeš maximálně spokojená!

Millisek

Já to nevydržela si nechat narůst vlasy a objednala jsem si z www.clipinhair.cz vlasy na prodloužení :)

Cizecek.M

Jojo, jako těch shopů je celá řada. Já třeba hodně věřím shopu clip-in-vlasy.eu. Od nich clipy kupuju už hodně dlouho a vždy maximální spokojenost.

Kajolka

No a co od nich teda kupuješ a nosíš? Máš raději pásy nebo sety? A koukala ses na ty jejich culíky? Zkoušela jsi je?

Vercule

Jojo, tak tam mají krásný kousky a hlavně tam mají opravdu široký výběr, to mi vyhovuje :)

Cizecek.M

Ani mi nemluv. Já jsem se dívala i jinde, ale je pravda, že ten shop clip in vlasy.eu má ten výběr fakt super :) A hlavně mají kvalitní ty clipy.

Vercule

Taky jsem se koukala, to je jasný… Nebudu kupovat na prvním shopu, na který narazím, že :D Ale tady ta nabídka je fakt skvělá, mě osobně vyhovuje fakt maximálně.

Kajolka

Nevím a až to zjistíš, budu ráda za rady jak na to :D Mně proste nenarostou nikdy… Kupuju si clip in, to jediná šance na krásný účes…

Honzin8

Ahoj, a od koho ty clipy bereš? Může doporučit shop? A taky budu ráda za info, kde třeba clipy nebrat. Díky moc.

Kajolka

Ahoj, za mě je rozhodne nej shop clip in vlasy.eu. Tam clipy kupuju a spokojenost maximální.

Vercule

Jaké clip in kupuješ? Na délku, čili to jsou pásy, že? Kupuješ z pravých vlasů? Jak jsi trefila odstín?

Cizecek.M

Já si kupuju sety. Délka je ok, když bych chtěla, ale nechci. Vlasy nemám moc hustý, tak proto kupuju sety a prostě super.