dzzjjjmy

Jak si nechat ostříhat vlasy?

Ahoj, chtěla bych si nechat ostříhat vlasy, je to trochu špatná otázka zrovna sem – když nevíte jak vypadám 🙂, ale prosím alespoň o vaše názory. Mám dlouhé vlasy asi do půli zad a jsou asi před půl rokem sestříhané, jenže konečky se už hlásí na ostříhání a já bych chtěla ještě nějak prostříhat nebo něco takového, ale nevím co, nějaký moderní účes který by se nemusel žehlit, ale ani ne ofinu – ta se musí stříhat 🙂
Nějaké nápady?
Doplňuji:
Drap – jako sestříhat po třech milimetrech?

Nejlepší odpověď
Drap

Já si to nechávám stříhat na 3 milimetry. Je to pohodlné a zcela to vyhovuje.

Další odpovědi
marci1

Nech si je po bocích sestříhat a na patku.

petra15

A proc ne ofinu, tu si muzes pak strihat i sama…
Kdyz mas ty vlasy tak dlouhe – tak te to brzdí…to tezko budes chtít neco moderního…
doporucila bych ti jinak moderní bob, a je i dost zpusobu, muzes si vybrat…

Mirdas

Na Kima, jako v KLDR.

iceT

Drap myslel délku 3 mm po celé hlavě,což je opravdu pohodlné a mnohým ženám takto krátký účes sluší.
Jinak stříhat se časem musí všechny vlasy,nejen ofina.