Džanička

Mám dlouhé vlasy až po ledviny, a chtěla bych je nechat ostříhat zhruba po lopatky......

...... Slyšela jsem že se vlasy dají prodat.. Nevíte, jestli to jde v nějakém slušném salonu na Pardubicku?? Nebo případně i jinde.. Díky
Doplňuji:
jami155, toto mi říká sposta lidí, mám dlouhé vlasy, a už se rozhoduji skoro rok co s nima.. Jediné co s nima dělám je to, že je nosím v drdolu a to mě už fakt nebaví.. Vždycky jsem chtěla mít dlouhé vlasy, ale teď budu ráda, když budou pryč, ani si neumíte představit, jaká je s nima neuvěřitelná práce.. (pokud sama nemáte dlouhé vlasy) Však oni zase dorostou.. ;o)))

Nejlepší odpověď
anonym

Džaničko,nestříhej se!

Další odpovědi
salsa verde

Dobrý den, jsem přímo z Pardubic a Vaše vlasy ráda koupím. Záleží ale na tom, v jaké jsou kvalitě a jakou mají barvu a jak budou dlouhé. Pokud můžete, zašlete mi na email foto vlasů. Dále se domluvíme přes mail. dany2a@centrum.cz
Doplňuji:
četla jste tohle?

hanny 2

Výkup vlasů jsem našla tady – http://www.stu­diosonja.cz/

barnajka

Já si to, Džaničko, představit umím – taky mám teď vlasy prakticky po zadek :)
Stříhání zatím neplánuju, ale to česání je vážně otrava…
Takže taky držím palce, ať ta změna přinese úlevu :)

ReHu

Myslím, že zdravé vlasy jsou celkem cenné. A dlouhé ještě víc.
Držím palečky 🙂.

Džanička

Ano, četla jsem, ale nějak se mi nedaří Vám email odeslat, zkouším to dnes celý den… ;o)

salsa verde

aha?? tak víte co ono se to má tak že to psala moje kamarádka, jen k tomu použila můj účet, takže prosím odešlete to na tento mail insignia74@seznam.cz a já vám hned řeknu jestli to přišlo. já jsem ted u ní na delší návštěvě ale ona už šla spát a zítra se vám určitě ozve.

Džanička

OK, moment, za chvilku to tam máte..

Džanička

Tak jsem to odeslala, tak jukněte..

Džanička

Tak se mi konečně podařilo Vám ten mail odeslat, a myslím, že ho tam nebudete mít jen jednou ale asi 3×, uff, dnes mě to nějak zlobí.. ;o)))