Avatar uživatele
Džanička

Mám dlouhé vlasy až po ledviny, a chtěla bych je nechat ostříhat zhruba po lopatky......

...... Slyšela jsem že se vlasy dají prodat.. Nevíte, jestli to jde v nějakém slušném salonu na Pardubicku?? Nebo případně i jinde.. Díky
Doplňuji:
jami155, toto mi říká sposta lidí, mám dlouhé vlasy, a už se rozhoduji skoro rok co s nima.. Jediné co s nima dělám je to, že je nosím v drdolu a to mě už fakt nebaví.. Vždycky jsem chtěla mít dlouhé vlasy, ale teď budu ráda, když budou pryč, ani si neumíte představit, jaká je s nima neuvěřitelná práce.. (pokud sama nemáte dlouhé vlasy) Však oni zase dorostou.. ;o)))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, salsa verde, anonym, anonym před 4619 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Džaničko,nestříhej se!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
salsa verde

Dobrý den, jsem přímo z Pardubic a Vaše vlasy ráda koupím. Záleží ale na tom, v jaké jsou kvalitě a jakou mají barvu a jak budou dlouhé. Pokud můžete, zašlete mi na email foto vlasů. Dále se domluvíme přes mail. dany2a@centrum.cz
Doplňuji:
četla jste tohle?

Upravil/a: salsa verde

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Výkup vlasů jsem našla tady – http://www.stu­diosonja.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Já si to, Džaničko, představit umím – taky mám teď vlasy prakticky po zadek :)
Stříhání zatím neplánuju, ale to česání je vážně otrava…
Takže taky držím palce, ať ta změna přinese úlevu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Myslím, že zdravé vlasy jsou celkem cenné. A dlouhé ještě víc.
Držím palečky 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Džanička

Ano, četla jsem, ale nějak se mi nedaří Vám email odeslat, zkouším to dnes celý den… ;o)

před 4619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

aha?? tak víte co ono se to má tak že to psala moje kamarádka, jen k tomu použila můj účet, takže prosím odešlete to na tento mail insignia74@seznam.cz a já vám hned řeknu jestli to přišlo. já jsem ted u ní na delší návštěvě ale ona už šla spát a zítra se vám určitě ozve.

před 4619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Džanička

OK, moment, za chvilku to tam máte..

před 4619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Džanička

Tak jsem to odeslala, tak jukněte..

před 4619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Džanička

Tak se mi konečně podařilo Vám ten mail odeslat, a myslím, že ho tam nebudete mít jen jednou ale asi 3×, uff, dnes mě to nějak zlobí.. ;o)))

před 4619 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl