Theres-blue

Jak se nechat ostříhat?

Mám světle vlasy kus pod ramena. Nemám nijak husté vlasy, spíš bych řekla, že jsou docela řídké a jemné. Chtěla bych se na léto nechat ostříhat a tak hledám inspiraci. Kdyby mi někdo poradil, byla bych moc ráda :)
PS: mám světlou pleť a pihy :D

Odpovědi
iceT

To záleží na tom,jak radikální změnu chceš od nového účesu.Já jsem na léto šla docela nakrátko,hlavně v zadní partii, s tím,že vlasy kolem obličeje mám delší s ofinou nabok.

bububabu

http://www.kul­tmody.com/uce­sy/damske-ucesy/mikado-ucesy-2013/