Avatar uživatele
luci5

Jak si sestříhat vlasy?

Ahoj … chtěla bych se zeptat jak si sestříhat vlasy sama doma … nechci zkracovat moji délku jen sestříhat boční vlasy a taky jakoby ty zadní ja kse to stupňuje od nejkratšího nahoře do nejdelšího dole … a taky bych se chtěla zeptat … na co jsou efilační nůžky? já vím že na prostříhávání ale proč by si někdo chtěl prostříháat vlasy? není sen každého mít husté vlasy?
Doplňuji:
Noo .. tak takhle jsem to opravdu nemyslela :D
Jo a nebo ještě by mi stačilo kdybyste mi poradili jak udělat, aby ty vlasy měly větší objem a bez toho abych si tam musela matlat nějaký věci

Upravil/a: luci5

Zajímavá 0 před 3550 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
michal331

Sama doma si to asi neuděláš .. maximálně sestřih jako miley http://uk.eonline.com/…813_copy.jpg ale to by jsi muselas vzíti strojek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Tak jak jak, vezmi nůžky a běž před zrcadlo.

Třeba, aby to neměl tak pravidelné? Nebo aby mu nebylo v létě horko?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tak to udělej takhle, je to super:
https://www.youtube.com/watch?…
Doplňuji:
jmenuje se to „podkova na zastříhávání vlasů“. ale jestli ji neseženeš, stačí, když to uděláš, jako tahle slečna na videu, musíš si ty vlasy perfektně rozčesat a dát přesně do té gumičky:
http://www.novinky.cz/…bez-nej.html

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Tím střihem ten objem vlasů právě získáš, nebudou tak těžké, taky ani nebudou vypadat splihle a přitom si zachováš zadní, spodní délku vlasů, ale délku si určíš sama, když dáš tu podkovu, nebo gumičku jakoby dál od hlavy, chápeš?

před 3550 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl