luci5

Jak si sestříhat vlasy?

Ahoj … chtěla bych se zeptat jak si sestříhat vlasy sama doma … nechci zkracovat moji délku jen sestříhat boční vlasy a taky jakoby ty zadní ja kse to stupňuje od nejkratšího nahoře do nejdelšího dole … a taky bych se chtěla zeptat … na co jsou efilační nůžky? já vím že na prostříhávání ale proč by si někdo chtěl prostříháat vlasy? není sen každého mít husté vlasy?
Doplňuji:
Noo .. tak takhle jsem to opravdu nemyslela :D
Jo a nebo ještě by mi stačilo kdybyste mi poradili jak udělat, aby ty vlasy měly větší objem a bez toho abych si tam musela matlat nějaký věci

Odpovědi
michal331

Sama doma si to asi neuděláš .. maximálně sestřih jako miley http://uk.eon­line.com/eol_i­mages/Entire_Si­te/2013528/rs_293x473-130628152653-634.Cyrustwit­ter1.jl.062813_co­py.jpg ale to by jsi muselas vzíti strojek

huxa

Tak jak jak, vezmi nůžky a běž před zrcadlo.

Třeba, aby to neměl tak pravidelné? Nebo aby mu nebylo v létě horko?

anonym

tak to udělej takhle, je to super:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=iJMsun42Gqc&lis­t=PL6A5C93C337FD887F&in­dex=8
Doplňuji:
jmenuje se to „podkova na zastříhávání vlasů“. ale jestli ji neseženeš, stačí, když to uděláš, jako tahle slečna na videu, musíš si ty vlasy perfektně rozčesat a dát přesně do té gumičky:
http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2678­74-chcete-usetrit-za-kadernika-poradime-vam-jak-se-skvele-ostrihat-i-bez-nej.html

anonym

Tím střihem ten objem vlasů právě získáš, nebudou tak těžké, taky ani nebudou vypadat splihle a přitom si zachováš zadní, spodní délku vlasů, ale délku si určíš sama, když dáš tu podkovu, nebo gumičku jakoby dál od hlavy, chápeš?