Prostříhání vlasů

Mám problém že když použiju vosk na vlasy nebo gel tak mi vlasy po chvíly spadnou. Chtěl bych mít účes jako na této fotce a kamarád mi řekl že by mi možná pomohlo prostříhání vlasů protože je mám hodně husté. Jde to u takového účesu vůbec ? (mám vlasy dlouhé 2,5 cm)

http://yfrog.com/0qjus­tinhartleyspi­kihairsj

Nejlepší odpověď
vecernice

To prostříhání by možná pomohlo.Toho vosku jen trošku ,protřít ho v rukách a vytvarovat účes.Každej máme jiný vlasy,tak že to chce osahat.

Další odpovědi
anonym

prostříhat jde vlasy vždycky,ale tím ti účes držet nebude,každý účes se nedá nosit,nezáleží jak je máš husté,ale jak je máš tvrdé,jestli jsou jako hřebíky tak postačí lak na vlasy,ale pokud jsou jemné tak držet tvar nebudou