Avatar uživatele
rkn4595

Kluci, jak si upravujete vlasy? Gel, vosk nebo lak?

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, co používáte na vlasy. Nechci, aby vlasy měly mokrý vzhled, což se mi zatím nepovedlo. Jaký gel, vosk, lak používáte ? Díky všem 🙂

Pro Keplera – jestli je pro tebe každej, kdo si upravuje vlasy gelem atp., homosexuál, tak budeš asi dobrej omezenec -_-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2993 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nástavec číslo tři každý čtvrtý týden. Pěkně kolem dokola. To je veškerá úprava

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Jak dlouhé máš vlasy?
Kolik stylingu na vlasy aplikuješ?

To jsou dvě otázky, na které by sis měl odpovědět. Pak ti možná poradíme, ale určo by ti poradila i kadeřnice, pokud tě nějaká stříhá.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
turbo085

Nijak, mým vlasům stačí voda ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… skoro jako Drap, akorát, že bez nástavce, a jednou za měsíc komplet celou hlavu, i s bradou …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jozefnovotny

Existují gely i nemokrý vzhled.Stačí pročíst ty krabičky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

již 30 let nosím účes á la Dave Gahan 80,90 let a bez gelu to nejde. takže už pár let Taft Power Extreme gel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vroudenspil

Teď na číro používám vosk+lak . Dřív když jsem číro nestavěl a bylo kratší ( jen jsem ho nosil na patku ). Tak trošku gelu vymáčknout do ruky , rozetřít a prohrábnout tím vlasy a hřebenem , pak sčesat na stranu . Jinak strany na 0mm každejch 14 dní :).

Upravil/a: Vroudenspil

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

No tak dobře jsem omezenec, protože takhle potkávám buzny. Nevíš jak má vypadat chlap!

před 2993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rkn4595

Aj kdyby to „buzny“ byly, tak nevím co ti je do toho -_- no jo, zase názory středověké české společnosti… A sorry, ale jdi se někdy podívat mezi mladší ;) Není moc lidí, co by si vlasy neupravovalo…

před 2993 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek