rkn4595

Kluci, jak si upravujete vlasy? Gel, vosk nebo lak?

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, co používáte na vlasy. Nechci, aby vlasy měly mokrý vzhled, což se mi zatím nepovedlo. Jaký gel, vosk, lak používáte ? Díky všem 🙂

Pro Keplera – jestli je pro tebe každej, kdo si upravuje vlasy gelem atp., homosexuál, tak budeš asi dobrej omezenec -_-

Nejlepší odpověď
Drap

Nástavec číslo tři každý čtvrtý týden. Pěkně kolem dokola. To je veškerá úprava

Další odpovědi
iceT

Jak dlouhé máš vlasy?
Kolik stylingu na vlasy aplikuješ?

To jsou dvě otázky, na které by sis měl odpovědět. Pak ti možná poradíme, ale určo by ti poradila i kadeřnice, pokud tě nějaká stříhá.

turbo085

Nijak, mým vlasům stačí voda ;)

Mc Merkurion

… skoro jako Drap, akorát, že bez nástavce, a jednou za měsíc komplet celou hlavu, i s bradou …

jozefnovotny

Existují gely i nemokrý vzhled.Stačí pročíst ty krabičky.

anonym

již 30 let nosím účes á la Dave Gahan 80,90 let a bez gelu to nejde. takže už pár let Taft Power Extreme gel.

Vroudenspil

Teď na číro používám vosk+lak . Dřív když jsem číro nestavěl a bylo kratší ( jen jsem ho nosil na patku ). Tak trošku gelu vymáčknout do ruky , rozetřít a prohrábnout tím vlasy a hřebenem , pak sčesat na stranu . Jinak strany na 0mm každejch 14 dní :).

Kepler

No tak dobře jsem omezenec, protože takhle potkávám buzny. Nevíš jak má vypadat chlap!

rkn4595

Aj kdyby to „buzny“ byly, tak nevím co ti je do toho -_- no jo, zase názory středověké české společnosti… A sorry, ale jdi se někdy podívat mezi mladší ;) Není moc lidí, co by si vlasy neupravovalo…