krasimirov

Gel nebo co na vlasy…

Dobrý den, asi před týdnem sem se nechal ostříhat.A Pani holička mi dala něco nevim co na vlasy a drželi mi líp..a myslim že to znělo nějak olej na vlasy.Popisovala to že je to příjemné a že potom líp držej vlasy.. já to docela potřebuju prože když si dám na hlavu normální gel tak to jednak vypadá divně a k tomu mi to nedrží… nemohli byste mi prosím říct jak se to jmenuje? jestli to víte.

Nejlepší odpověď
anonym

Přemýšlím už hezky dlouho, co by to mohlo být, ale existují gely, vosky, guma na vlasy, pudr, tužidla, laky a samozřejmě i oleje.
Moje rada je, zajdi se k holičce zeptat. Nemyslím si, že by Ti tajila, čím Ti ošetřila vlasy.
V některých holičstvích a kadeřnictvích se dá dokonce koupit kosmetika, kterou v provozovně používají.

Další odpovědi
ondra07

Nebyl to vosk na vlasy??
Ale jinak podle mě je nejlepší gel Taft (černý) je dost drahý, kolem 70 Kč, myslím, ale je opravdu super. Stačí kapka a drží ti to celý den…
Určitě vyzkoušej.

ReHu

Můj mužský už roky používá na vlasy pěnu, jemně tužící. Je max spokojený.
Pěna je kvalitní, neslepuje vlasy a jde robře vyčeesat.
Můžeš také přípravek koupit u té kadeřnice. Ve značkách jsou velké rozdíly a něco jiného, z drogerie může, ale také nemusí fungovat.