Jaký je dobrý přípravek na růst vlasů?

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny tyto přípravky jsou dobré, ale po žádném z nich vlasy nevyrostou rychleji.

Další odpovědi
ivzez

Žádný.

Respektive pro výrobce jsou dobré všechny, protože jim generují zisk.
Pro kupující není dobrý žádný, protože po žádném vlasy nerostou rychleji,
nezhoustnou apod.

mosoj

V Tv běží reklama na hnojivo na vlasy. Jestli ji věříte vyzkoušejte.

Jádrohlod

Přiznám se, nevím. Ale znal jsem 2 dámy co se staraly o chov slepic ne v klecích, ale takzvané slepičárně, a obě měly nahlavách velmi bujný porost. Tak buď:
a/ vajíčka
b/ slepičí masíčko
c/…(no však víte,že)

peta999

https://aluska­.org/ricinovy-olej-vsestranna-podpora-pokozky-i-vlasu/