Miroslavst

Jak často k holiči? Prospívá časté stříhání vlasům? Jaké přípravky používat pro zdravý růst vlasů?

Jak často chodit k holiči? Pokud chodím často, je to lepší? Nebo je lepší nechat vlasy narůst a poté s delšimi tam jít?
Jaké přípravky používat pro zdravé vlasy?

http://img.na­dapenny.com/t20/110­35/nadap043432447­380237.jpg

Nejlepší odpověď
kropitko

Často se setkávám s názorem, že pravidelné stříhání je prospěšné, ale já se s tím neztotožňuji, jsem přesvědčená, že nejvíc záleží na vyvážené stravě, aby obsahovala dost potřebných vitamínů. Také záleží na životosprávě jako takové. Ty přípravky jsou pak už vedlejší, je to jen doplněk,,,

Samozřejmě kratší vlasy jsou na tom lépe, nepotřebují tolik vyživovat,,,,

Další odpovědi
annas

Četla jsem, že je geneticky daná délka i růst vlasů. Někomu rostou vlasy pomaleji, jinému rychleji.

Domnívám se, že je důležité u delších vlasů zastřihávat konečky, aby se vlasy netřepily. Jinak růstu vlasů pomáhá dostatek zinku.

anonym

k holiči či kadeřníkovi se chodí podle potřeby,když vlasy dorůstají nechtěné délky,a přípravek se určuje podle typu vlasů,bud na jemné,barvené,poš­kozené,zdravé vlasy,každý je má jiné