Avatar uživatele
Miroslavst

Jak často k holiči? Prospívá časté stříhání vlasům? Jaké přípravky používat pro zdravý růst vlasů?

Jak často chodit k holiči? Pokud chodím často, je to lepší? Nebo je lepší nechat vlasy narůst a poté s delšimi tam jít?
Jaké přípravky používat pro zdravé vlasy?

http://img.na­dapenny.com/t20/110­35/nadap043432447­380237.jpg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, anonym, zmimi před 4800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Často se setkávám s názorem, že pravidelné stříhání je prospěšné, ale já se s tím neztotožňuji, jsem přesvědčená, že nejvíc záleží na vyvážené stravě, aby obsahovala dost potřebných vitamínů. Také záleží na životosprávě jako takové. Ty přípravky jsou pak už vedlejší, je to jen doplněk,,,

Samozřejmě kratší vlasy jsou na tom lépe, nepotřebují tolik vyživovat,,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Četla jsem, že je geneticky daná délka i růst vlasů. Někomu rostou vlasy pomaleji, jinému rychleji.

Domnívám se, že je důležité u delších vlasů zastřihávat konečky, aby se vlasy netřepily. Jinak růstu vlasů pomáhá dostatek zinku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

k holiči či kadeřníkovi se chodí podle potřeby,když vlasy dorůstají nechtěné délky,a přípravek se určuje podle typu vlasů,bud na jemné,barvené,poš­kozené,zdravé vlasy,každý je má jiné

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek