Avatar uživatele
Vercule

Co pomáhá na růst vlasů?

Zajímavá 0 před 447 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Nejspolehlivěji čas. ;) :D
Jinak biotin a různé vitamíny a potraviny (snadno vyhledáš) – z vitamínů, krom biotinu, ještě zinek, železo, C, D,… Celkově by se to dalo shrnout jako správná strava (a případně některé vitamínové doplňky), pomáhat mohou i některé byliny – na vnitřní i vnější použití. Podpořit růst vlasů může vhodný (bylinný) šampon a správná péče. Nemýt je každý den, správně je sušit i česat, při mytí masírovat pokožku hlavy. Jednou za čas nějaké masky na vlasy – spíš přírodní, které jsou pro vlasy a pokožku blahodárné (některé oleje, káva, zelený čaj, avokádo, vejce, med, skořice, banány, bílý jogurt,… nebo i pivo). Vyhýbat se stresu je taky důležité. Otužování a cvičení taky může pomoci (lepší prokrvení, zdraví, správné látky v těle).

Ježiši, elkone, jdi už s tou genetikou někam. Ty bys na genetiku svedl všechno, třeba i finanční situaci. :D Všechno se netočí kolem genetiky a hromada věcí – i na těle – je ovlivnitelných. V menší i větší míře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nic, je to dáno geneticky. Někomu rostou více, jinému méně. Podívej se v rodině. U žen to bývá jiné než u mužů. Přípravky z reklam pouze tahají důvěřivým lidem peníze z kapes.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Mám dobrou zkušenost s olejem 31 bylin od švýcarské firmy Just. Po umytí dát 3–4 kapky do trošky vody a vmasírovat do pokožky hlavy, neoplachovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JarkaHor

Mně pomohl tady ten olejíček https://www.kha­di.cz/khadi-vlasovy-olej-vitalita-rust-50-ml zkoušela jsem ho v době, kdy mi vlasy poměrně dost valily dolů a pomohlo to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bělousek

Zdravá strava, dodržování pitného režimu, pravidelné mytí a stříhání konečků, ochrana vlasů před sluncem, větrem, mrazem apod. + doplňky stravy například biotin, vitamín D, železo a zinek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MiluskaN3

Ahoj Holky,
ráda bych obnovila diskuzi s dotazem na aktuální tipy na vitamíny, které přispívají vlasům a pokožce a jsou opravdu efektivní?
Díky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella2

Ahoj,
na vlasy je super zinek, ale co mi dost pomohlo na pleť, tak je kosmetika s colostrem.
Mám dost citlivou pokožku a tahle kosmetika mi jako jediná nezpůsobuje vyrážku a pnutí. Jsou i vitamíny colostrum, tak můžeš vyzkoušet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ZorkaŽelé

Ahoj, také se přidávám. Mám vyzkoušeny krémy a colostrem i samotné colostrum jako doplněk stravy. Doporučuji vyzkoušet https://www.col­via.cz/pletovy-krem-s-colostrem/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bettka66

Mně se teda výborně osvědčilo Ghí máslo s colostrem z Colvie, respektive samozřejmě obecná změna skladby jídelníčku a stravování, ale kožní mi doporučila užívat Ghí máslo s colostrem na atopický ekzém na ruce a světe div se, opravdu to zabralo. Chuťově je výrazné, ale mně chutná, takže ho přidávám třeba do ovesných kaší.

Upravil/a: Bettka66

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Millisek

Taky mám dobrou zkušenost s khadi kosmetikou. Už tím, že je přírodní bez obsahu chemie je to na vlasech dost poznat.

Avatar uživatele
Bělousek

Jaké máte osvědčené tipy, aby se vlasy méně mastily?

Avatar uživatele
Bělousek

Používám suchý šampon:-)

Avatar uživatele
elkon

Disraeli – Řekne ti to dermatolog. Ovlivnit to můžeš nepatrně. Dokážou třeba zpomalit padání vlasů, ale zázraky neumí.

Nový příspěvek