Meggie2

Co pomáhá proti padání vlasů?

Odpovědi
dr.luha

Může pomoci užívání MSM (organická síra). Také je dobrý lykopen, obsahují ho rozvařená rajčata (protlak). Syrová nefungují, supermarketová jsou nepoužitelná.

Drap

Stoprocentně funguje pouze nenosit vlasy.

TominkaFuky

Mně teda hodně pomohl šampon od https://www.mil­va.shop. Je to konečně šampon, který mi s tím vypadáváním opravdu pomohl. Jen prosím – nakupovat na origo shopu, už jsem viděla i napodobeniny, a ty fakt nejsou dobré. Origo šampony mají hologram :)

Cizecek.M

No a co přesně za šampony od nich kupuješ? A bereš i nějakou další péči? Já jen, že v nabídce toho mají opravdu hodně.

KaraskovaAl

Na milva toho mají v nabídce fakt hodně. Jaká přesně ta péče se ti osvědčila?

Cizecek.M

A ty máš jaké problémy s vlasy? Podle toho se tam pak vybrá péče, co jsem se tak dívala na nabídku.

Cizecek.M

Holky, já bych se spíš zeptala, po jaké době jste si všimly, že ten šampon nebo ta péče, zabírají? :)

Michálek1245

Tak hodně záleží na tom, jestli tím trpí muž nebo žena. Obecně ale nic nezkazíte s vitamíny proti padání vlasů od https://zivota­vyziva.cz/vita­miny-proti-padani-vlasu/ Ty beru já na výživu a nemůžu si to vynachválit. Jasně, vlasy vám už málo kdy dorostou, ale zase to, co zbylo je silné a nepadá. Takže mám jen takové drobné kouty, které má ale dneska kde kdo. To je holt daň za nošení kšiltovek a čepic. 😉