denisse

Jak zrychlit co nejvíce růst vlasů?

Ahoj, chtěla bych mít dlouhé vlasy.Vlasy jsem měla po lopatky a šla jsem jen ke kadeřnici na konečky jenže kadeřnice mi ostříhala vlasy po ramena.V té chvíli se moje sny o dlouhých vlsech rozplynuli prosím pomozte mi poraďte jak mít co nejrychleji dlouhé vlasy.Děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

Na růst a podporu vlasů by mohl pomoci Biosil plus:https://www.le­karna.cz/biosil-plus-tbl-60/
a Pivovarské kvasnice.

Lamalam

Jsi velký vtipálek tato mast se koupiti
nedá, neboť je to hláška z Cimrmana 😁

Oblíbené hlášky

  • Piš, holoubku, piš, nebo zcepeníš.
    • Bude to taková pěkná tečka za tím naším případem.
    • Bierhanzlova mast, na lysinu past.
    • Ten s těmi Uhry! Ale ne ten uhrovitý, ten mezi těmi Maďary!
    • Hledej, šmudlo!

Zdroj: http://kultura­.zpravy.idnes­.cz/video-cimrmanovska-vrazda-aneb-hledej-smudlo-fnd-/divadlo.aspx?c=A081030­_095317_divadlo_kot

Další odpovědi
Drap

Jedině čas. Růst vlasů se nedá žádným způsobem nijak podstatně ovlivnit.

Lamalam

Bierhanzlova mast?

Anonymka23

Určitě podporuje růst vlasů vitamín B . Já mám vlasy skoro k zadku a vlasy si stříhám podle potřeby doma přijde mi blbý jít ke kadeřnici která ostříhá konečky moc a ještě chce nehorázný peníze za nic tak si je ratči střihám sama . na zlámané konečky celkem dobře zabírá kokosový olej který je uzdravuje. Vlasům také škodí třeba žehlení a kulmování vysoká teplota ničí vlasy takže je takle moc nevystavovat vysoké teplotě .

pizlicka

Na zrychlený růst vlasů pomáhá pít měsíc čaj z kopřiv,a pro hustotu denně rano sníst polevkovou lžíci slunečnicových semínek,nebo denně jíst hrst vlašských ořechů.Já to dodržuji,a opravdu to hodně pomáhá.

malenka12

Já jsem teda spíš měla problém, že m ty vlasy nechtěly růst, ale zkus taky to co já…koupila jsem si v notinu sérum pro růst vlasů od značky bione a k tomu jsem si koupila i šampon proti padání vlasů od vichy