Avatar uživatele
denisse

Jak zrychlit co nejvíce růst vlasů?

Ahoj, chtěla bych mít dlouhé vlasy.Vlasy jsem měla po lopatky a šla jsem jen ke kadeřnici na konečky jenže kadeřnice mi ostříhala vlasy po ramena.V té chvíli se moje sny o dlouhých vlsech rozplynuli prosím pomozte mi poraďte jak mít co nejrychleji dlouhé vlasy.Děkuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Anonymka23 před 2414 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Na růst a podporu vlasů by mohl pomoci Biosil plus:https://www.le­karna.cz/biosil-plus-tbl-60/
a Pivovarské kvasnice.

Lamalam

Jsi velký vtipálek tato mast se koupiti
nedá, neboť je to hláška z Cimrmana 😁

Oblíbené hlášky

  • Piš, holoubku, piš, nebo zcepeníš.
    • Bude to taková pěkná tečka za tím naším případem.
    • Bierhanzlova mast, na lysinu past.
    • Ten s těmi Uhry! Ale ne ten uhrovitý, ten mezi těmi Maďary!
    • Hledej, šmudlo!

Zdroj: http://kultura­.zpravy.idnes­.cz/video-cimrmanovska-vrazda-aneb-hledej-smudlo-fnd-/divadlo.aspx?c=A081030­_095317_divadlo_kot

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jedině čas. Růst vlasů se nedá žádným způsobem nijak podstatně ovlivnit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Bierhanzlova mast?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anonymka23

Určitě podporuje růst vlasů vitamín B . Já mám vlasy skoro k zadku a vlasy si stříhám podle potřeby doma přijde mi blbý jít ke kadeřnici která ostříhá konečky moc a ještě chce nehorázný peníze za nic tak si je ratči střihám sama . na zlámané konečky celkem dobře zabírá kokosový olej který je uzdravuje. Vlasům také škodí třeba žehlení a kulmování vysoká teplota ničí vlasy takže je takle moc nevystavovat vysoké teplotě .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Na zrychlený růst vlasů pomáhá pít měsíc čaj z kopřiv,a pro hustotu denně rano sníst polevkovou lžíci slunečnicových semínek,nebo denně jíst hrst vlašských ořechů.Já to dodržuji,a opravdu to hodně pomáhá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
malenka12

Já jsem teda spíš měla problém, že m ty vlasy nechtěly růst, ale zkus taky to co já…koupila jsem si v notinu sérum pro růst vlasů od značky bione a k tomu jsem si koupila i šampon proti padání vlasů od vichy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl