Lucy13

Jaký přípravek na růst vlasů?

Nevíte jaký přípravek si mám koupit aby rostly líp vlasy? zdá se mi že je mám pořád stejně dlouhý.:-(. Kudrnatí se mi vlasy. Tak jaký přípravek? Díky za radu.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Růstový stimulátor.
A já myslel, že se o ty zatáčky prodlužujou.
Doplňuji:
Luciiik007, že by takto:
http://www.mo­da.cz/e/sites/www­.moda.cz/Auto­ri/IrenaVoris­kova/20080526_­Majitelka_Nej­delsich_Nehtu_V_Cr_Zku­si_Sportovat/i­mages/1.jpg

Další odpovědi
ReHu

Nějaké přípravky podporující růst vlasů mají kadeřnice, ale jak to je efektivní … to je otázka do diskuze.
V průměru rostou vlasy 1 cm za měsíc. ale je to indivindy. U kudrnatých rostou o to méně, že se vizuelně zkracují o ty zatáčky 🙂.

Čarodějnice

Více vitamínů minerálu.Hlavně zinek.

LuciiikOO7

mam taky kudrnaté vlasy a vždycky se mi „zasekly“ na jedné délce u ramenou a dál už nerostly… pomohl mi biosil. začala jsem ho brát a po měsíci jsem viděla výsledky, rostly mi po něm rychleji i nehty :)