Avatar uživatele
studentka

Jak dostat driv krasne kvalitni vlasy zase do kupy? Diky vecnemu barveni se mi strasne znicily, chci zase hrivu ☹

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 4908 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

hodně poškozené a spálené vlasy se jen těžko zpětně regenerují,os­tříhejte nejvíc poškozené to znamená zkrátit délku nebot nejvíc vlasy trpí u konečků,a začněte používat výživné a regenerační vlasové masky,jednou týdně si udělejte z těchto masek zábal,a na nějaký čas aspon po dobu 2–3 měsícú se vyhněte barvení,taky vlasy nefénujte pokud to není nezbytně nutné,dále si v lékárně kupte přípravek na růst vlasů,lepší je ve vitamínové formě než v mastech a šamponech at vlasy nejsou přetěžovány spoustou vlasových kůr,vyhněte se nějaký čas i laku na vlasy

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
studentka

Dekuju ´buraku´, cekala jsem naivne na nejaky zazrak, ale je pravda, ze to jinak nejde, nez ty vlasy nechat v klidu, jenze vydrz to 🙂 Hlavne ted to ma takovou barvu nebarvu a ja bych nejradsi sla na melir, aby se to trochu ozivilo. Mam ty vlasy dost dlouhy, tak to bude asi trvat, ale je mi teprve 23 let, tak si rikam, ze se nemusim nutne barvit. Jen ten kal na vlasy me trochu prekvapil, ale dobra, budu dbat na rady a i laku se vzdam 😉

před 4908 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

budete se divit,ale v tomto směru vás potěším,pokud je vám teprve 23let,a máte dobrý vlasový základ,to znamená vlasy pevné né jemné tak se vlasy dají dohromady během 6 měsíců,záleží jak moc jsou ovšem poškozené

před 4908 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek