studentka

Jak dostat driv krasne kvalitni vlasy zase do kupy? Diky vecnemu barveni se mi strasne znicily, chci zase hrivu ☹

Nejlepší odpověď
anonym

hodně poškozené a spálené vlasy se jen těžko zpětně regenerují,os­tříhejte nejvíc poškozené to znamená zkrátit délku nebot nejvíc vlasy trpí u konečků,a začněte používat výživné a regenerační vlasové masky,jednou týdně si udělejte z těchto masek zábal,a na nějaký čas aspon po dobu 2–3 měsícú se vyhněte barvení,taky vlasy nefénujte pokud to není nezbytně nutné,dále si v lékárně kupte přípravek na růst vlasů,lepší je ve vitamínové formě než v mastech a šamponech at vlasy nejsou přetěžovány spoustou vlasových kůr,vyhněte se nějaký čas i laku na vlasy

studentka

Dekuju ´buraku´, cekala jsem naivne na nejaky zazrak, ale je pravda, ze to jinak nejde, nez ty vlasy nechat v klidu, jenze vydrz to 🙂 Hlavne ted to ma takovou barvu nebarvu a ja bych nejradsi sla na melir, aby se to trochu ozivilo. Mam ty vlasy dost dlouhy, tak to bude asi trvat, ale je mi teprve 23 let, tak si rikam, ze se nemusim nutne barvit. Jen ten kal na vlasy me trochu prekvapil, ale dobra, budu dbat na rady a i laku se vzdam 😉

anonym

budete se divit,ale v tomto směru vás potěším,pokud je vám teprve 23let,a máte dobrý vlasový základ,to znamená vlasy pevné né jemné tak se vlasy dají dohromady během 6 měsíců,záleží jak moc jsou ovšem poškozené