2vk2

Jak si zvlnit vlasy??

Dobrý den, už mě nebaví si na noc plest copánky nebo si je ničit žehličkou. Chtěla bych je mít vlasy třeba jako Miley Cyrus. Jak ona to dělá?
Doplňuji:
Znáte třeba nějaký přípravek?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Stačí ti kulma na vlasy – návod na účes Miley Cyrus – http://ucesy-pro-polodlouhe-vlasy.info/navod-na-uces-miley-cyrus

Další odpovědi
vlastina

Když tě nebaví plést si copánky,tak s kulmou tě to taky bavit nebude.

pondělí

před nedávnem tu byl dotaz,jak docílit rovných vlasů
dohodněte se spolu

ReHu

Hodně záleží na kvalitě a vůbec vlastnostech vlasů.
Takže pokud tvé vlasy neznáme, jak ti máme poradit?
To by asi měla tvá kadeřnice.
Podud je máš aspoň trochu přirozeně vlnité, zrčitě to půjde. Je dobře při úpravě použít nějaký zpevňující přípravek.

jenn17

Přípravek, který sám o sobě zvlní vlasy neznám. Existuje jen jakýsi „krém“, který si vmasíruješ do vlasů a pak kulmou navlníš. Navíc, hvězda jako je Miley Cyrus určitě má na tyhle věci nějakou osobní kadeřnici… Ona si pohodlně sedí v křesle, poslouchá hudbu nebo si čte a kadeřnice jí na hlavě vykouzlý nádherný účes. My – lidé, kteří si nemůžou dovolit takový luxus – to máme obtížnější. A proto ti doporučuji, se zamyslet, zda opravdu nutně potřebuješ vlny a zda ti to nesluší i bez nich. 🙂 Jenn17

Martina S.

Už skoro 6 let udržuji maximální délku svých vlasů do třech centimetrů a jsem spokojená. Je to praktické a pohodlné. Ráno lehce rozčesat, trochu gelu a je hotovo. Doporučuji.

tinice

poradím ti jednoduchý účes. udělej si na noc obyčejný drdol ten máš za chvilku a ráno máš s trochou úprav pěkné vlny :)