Denasha

Po vyžehlení vlasů se mi vlasy strašně rychle zvlní (spíš zkudrnatí a zakudlí). Nějaké typy? :)

Vím že to může být žehličkou, protože ji mám ještě po sestře, je bez nástavce atd., ale i tak.
(Prosím nepište sem věci typu: ničíš si vlasy atd. vím to, ale jinak mám vlasy strašně zakudlené a vypadají nemytě a celkově strašně a navíc se mi to líbí). Popřípadě můžete doporučit kvalitní (ale levnou!! – nejsem milionář :D ) žehličku. :3

Nejlepší odpověď
badisko

Hm a co pouzivas na zehleni vlasu …a ted nemyslim zehlicku ale pripravky na zehleni vlasu…treba je dobre pouzivat toto… Syoss Heat Protect Styling Spray… to je presne nato aby drzely a nevlnily se a chrani vlasy … http://stylingove-pripravky.heu­reka.cz/syoss-heat-protect-styling-spray-uhlazujici-sprej-pro-zehleni-vlasu-250-ml/ o zehlicku az tak nejde …:D
Doplňuji:
kdyz si je zehlis nasucho bez ochrany tak se nediv ..ze to vypada tak jak to vypada …tech pripravku je spousta… staci se zeptat kadernice popripade v obchode … nebo strejcka google.cz

Další odpovědi
marci1

Pokud můžeš mít účes, který se vyčeše nahoru nebo stáhne sponou, gumičkou, volila bych raději toto.