Vlnité vlasy z copánků. Poradíte jak se správně dělají?

Pokaždé když je dělám tak je pak rozčešu a vlasy pak trčejí do všech stran a jsou takové jakoby zaschlé nevím jak to popsat prostě je to hrůza.Jak to mám prosím udělat abych to měla hezký :)

Nejlepší odpověď
Lucimia

Já si myslím, že po tom, co je rozpustíte, ty copánky, tak byste vlasy už neměla česat. Pak se rozčepýří. Jenom je rozdělte a upravte prsty. Znám, dělala jsem to tak.
Jinak jsem si také dělala takové šnečky, kdy se pramínky vlasů zatočily a pak zasponkovaly. Byly z toho pěkné lokny. 🙂

Další odpovědi
Lucy13

Jak si sundáte gumičky opatrně rozpleťte copánky,upravte podle potřeby a zasprejujte lakem na vlasy ať vydrží tvar. Pokud vám trčí vlasy tak je to jedině tím že to rozčešete a vlnky strácí svůj tvar, a vlasy získají jedině na objemu.