Lů18

Jak si děláte kudrnaté vlasy?

Jakou techniku používáte pro docílení kudrnatých vlasů? Já osobně toho vyzkoušela docela dost, ale stále hledámnové techniky. Vyzkoušela jsem copánky, žehličku na vlasy, mám 2 druhy natáček, nově jsem vyzkoušela ponožky, taky dobrý nápad, a chci vyzkoušet žehličku na vlasy a tužku, pramínek vlasů se namotá na tužku a zahřeje žehličkou, máte někdo zkušenost s touto technikou? používáte někdo něco jiného pro kudrnaté vlasy? :)

Odpovědi
NiniKudlík

http://youtu.be/yC2n2S28­t1Y

Drap

Copánky nedělám, nežehlím, ani žádnou techniku nehledám, protože vlasy nemám.

Katherine03

Umyj si vlasy, nechej je na suchu a potom až budou vlhké si udělej několik copánku,vyspí se s nimi a ráno uvidí s :) ale nejdřív z toho budeš mít jaro :D a teď jsem viděla ze si někdo udělal dva copy a prejizdel je zehlickou, ale to moc nedoporučují.

lusy116

pokud máš jemné vlasy tak si udělaj dva rybí copy přes noc.Pokud je máš hustý jako já tak udělej 4 :)