Avatar uživatele
Moniccc

Jak dlouhou vydrží trvalá?

? Pokud si vlasy umyju, už nebudou kudrnaté, nebo jak to funguje vůbec? :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Budou kudrnaté, ale trvalá vlasy strašně zničí a vysuší, po roce to vypadá jak chemlon. Já jsem ji měla 3× a vždy to tak půl roku vypadalo dobře, pak už to moc upravit nešlo a vlasy jsem musela nechat orůst a ostříhat. Mám, ale dost jemné vlasy. Když si po trvalé umyješ vlasy, tak do nich vetři trochu gelu a namačkej rukama vlnky, suché už je nerozčesávej. Dobré jsou i neoplachovací masky od Gliskur, vlasy krásně zvlhčí a vyhladí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Trvalá by měla vydržet 3–6měsíců,samozřejmě že od hlavy odrůstá.Po umytí,když si je necháš uschnout,budou vlnité nebo kudrnaté,podle toho,jak silnou Ti ji kadeřnice udělá/tu trvalou/.Nebo si vlasy vyfoukáš přes kulatý kartáč a budeš je mít nadýchané a bohaté.To všechno Ti kadeřnice řekne a vše Ti poradí.
Ale běž tam,kde pracují s kvalitní vlasovou kosmetikou,jinak budeš mít vlasy zničené a také se poraď s kadeřnicí,jestli se na Tvoje vlasy trvalá hodí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

http://zena.cen­trum.cz/clanek­.phtml?old_ur­l=zena/moda-a-krasa/pece-o-telo/2006/5/10­/clanky/chci-trvalou-jakou-zvolit/
záleží na tom jaké máš vlasy jestli jemné, hrubé, dlouhé, krátké..
v odkazu jsou nějaké rady, jinak já měla trvalou asi před 15 – 20 lety a vydržela vždy rok, protože mám vlnité vlasy..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já se na ní zrovna tak za měsíc chystám. Ale aby vlasy nebyly jak chemlon, tak si nechám udělat slabou trvalou, vlasy jsou hezčí na objem a jsou nadýchané a pak to vždy jen vyfoukám kulmofénem. Chce to dobrého kadeřníka, aby to nenechal na hlavě moc dlouho a vlasy nespálil, ale ted ty trvalé jsou lepší šetrnější k vlasům, než bývaly, ani hlavu už kadeřníci někde nebalí do igelitu. Po umytí jsou vlasy stále kudrnaté, mně začnou rychleji odrůstat od hlavy, mám jemné vlasy a rostou jinak hrozně pomalu, ale přesto mi to vydrží cca 4–6 měsíců, podle toho, jak vlasy rychle rostou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já mám z dávné minulosti bohužel zkušenost takovou, že čím byla děsnější, tím déle vydržela.
Pokud kadeřnice udělá trvalou silnou, může „držet“ i rok. Sice „povolí“ a odrůstá, ale efekt Klauna Ferdinanda přetrvává…
Když si vlasy hned umyješ (když byla správně provedena), jen se ti posílí a zkrepatí. Na její odstranění by měl fungovat opačný postup – natažení vlasů „trvalícím“ přípravkem. Ale jistě si dovedeš představit, co ti to udělá s vlasy.
Je pravda, že dnešní přípravky už nejsou tak agresivní, záleží také na velikosti natáček a době působení. Na „povolení“ pomáhá používání kondicionérů, vlasových masek, krémů a olejíčků. Na odbarvované vlasy by se neměla dělat vůbec. Tam je zkrepatění zaručeno.
Osobně bych už do „trvči“ nešla ani za nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Pokud umíš plavat a chodíš do bazénu tak chlorovaná voda trvalé dost škodí.

Existují sice čepice do vody, ale ty moc tahají za vlasy a je to nepříjemné je nasazovat a sundavat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Záleží na typu vlasů a na použitém přípravku trvalé. Také na tom, jak dlouho na vlasy bude působit.
To vše by měla posoudit kadeřnice, takže bych výběr nepodceňovala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Jeee, trvala, to snad už ani není pravda, ne? :) Dneska to už ani nefrčí, ne? Nejlepší jsou lokny. Udělám si je, vydrží a po umytí mám zase svoje rovný vlasy. To je lepší varianta https://www.o­rava.eu/cz/lok­novacia-kulma-k-231-r

před 1053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kikulinka85

No, já si myslím to samý :) Tento loknovač je dobrý? Jak jsi s ním spokojená? A co lokny, vydrží po něm?

před 1023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
walerianecek

Hele, orava je sázka na kvalitu. Máme doma od této značky fakt hodně věcí a všechny jsou super. Kvalitní. Neměli jsme jediný problém.

Avatar uživatele
Sabulak

Je, to je výnornej nápad na dárek :) Je to kvaitní kousek od Oravy?

Avatar uživatele
Lurenka

Osobně mám zkušenost s rotační kulmou https://www.o­rava.eu/cz/cs/ro­tacna-kulma-k-240 a ta mi vyhovuje maximálně. S tou jsem fakt spokojená.

Avatar uživatele
SuzanKa

Co jsem si koupila ten od Oravy, nemám nejmenší problém. Lokny vydrží a hlavně to netrvá celý den, než si udělám hlavu :)

Nový příspěvek