led

dlouhé vlasy u muže

Co si myslíte o nemladých mužech s dlouhýma vlasy.
Doplňuji:
ďakujem za možnosť slovenčiny

Nejlepší odpověď
quentos

ehm, a proč ne? Kde je psáno, že mají nosit všichni krátké? Ať si nosí každý, co se mu líbí. Takového Willieho Nelsona si bez dlouhých vlasů těžko představit, a to už mu bylo 70. Je to prostě jeho image. Dlouhé vlasy u mužů byly u nás zakázány za komančů, to už je snad proboha pryč.

PS. Vy jste ta Slovenka, ne? Klidně se ptejte slovensky, vždyť Vám dobře rozumíme ;{)=

Další odpovědi
BENYTA

V dobách temna-před rokem 1989-kluci délkou vlasů vyjadřovali svůj postoj k režimu,dnes jde jen o stylizaci,i­mage.Přimlouvám se,at se zase nosí delší vlasy,podle mě je to na mužích sexy.

panenka

Pokud se jim to líbí a chcou je mít tak at je mají.Mám hodně známých kterým ty dlouhé vlasy sluší.
Pokud by mu to ale neslušelo tak bych se ho pak zkusila zeptat zda neuvažoval že by se ostříhal že by mu to slušelo. .Ale stejně rozhodnutí je na tom daném člověku zda se ostříhá nebo ne.

Miroslavst

By som povedal, že je to každého vec. Je veĺa mužou čo majú dlhé vlasy a veĺmi ťakto si predstavit ich z krátkými, to samé naopak.
Nieje nikde dané, že mužovia majú nosiť krátké a ženy dlhé vlasy.

ten který je

Je to každého věc jen nevím koho myslíte.Kdo je u Vás nemladý?Ten komu je výše jak dvacet nebo třicet,čtyřicet či padesát?

anonym

Nic zvláštního.Ať si nosí,co chtějí.I když někdy někdo vypadá tak,že se i ohlédnu. Na druhou stranu- žena,která není zrovna „poslední model“ a je namalovaná a obléká se jako diblík, také není špatná.

Nuk nuk

Jsou to jejich vlasy, ať si je mají dlouhé či krátké, jak chtějí.

pivou

no já říkám proč ne ? Když mu to sluší tak proč by nemohl mít delší vlasy , já mám aky kamaráda s dlouhými vlasy .