profimaster

Stříhání vlasů – Praha. Doporučíte nějaký salón/holičství/ka­deřnictví, kde mě ostříhají za cenu kolem 100 Kč?

Dobrý den,

jsem muž a nedávno jsem se přestěhoval z okrajové části Prahy blíže do centra
a nyní začíná léto a já hledám holiče, který by mi zkrátil vlasy.
Nehledám žádné pokročilé procedury, jen prostě zastřihnout vlasy o 2 – 3 cm.

Problém je v tom, že jsem chodil po Praze, hledal na internetu, v seznamu firem
a všude nacházím jen kadečnické služby s cenami od 400 do 1800 Kč.

Nevyznám se ve všech těch službách, potřebuji jen zkrátit vlasy!

Mohl by mi někdo doporučit nějaký salón/holičství/ka­deřnictví, kde to dělají kolem 100 Kč? (což je běžná cena za tuto službu), nejlépe centrum a okolí.

V úvahu připadá kadeřnictví „vše za 100 Kč“, ale nejsou na ně moc dobré recenze.

Děkuj moc, již jsem zoufalý.

Nejlepší odpověď
anonym

http://nejlev­nejsikadernic­tvi.wz.cz/cenik-nabizenych-sluzeb.html

Další odpovědi
ReHu

Poptej se v kadeřnictví Klier. Bývají v obchodních centrech.
Potíž je trochu v tom, že pánský střih vlasů je náročnější, než dámský.

Pepa25

Běžná cena pro pánské stříhání v širším centru Prahy je v současné době trochu víc než 100 korun, spíš tak 120 – 150 korun. Klasické kadeřnictví je např. na Újezdě: http://mapy.cz/s/jtQR

profimaster

Děkuji za odkaz, také jsem na tuto stránku již narazil, toto kadeřnictví se však nachází až v Kunraticích, což je okrajová část Prahy, s třemi přestupy (pokud by mi navazovali spoje) tak bych tam jel skoro hodinu.