tomo200169

Jak moc se mám nechat ostříhat?

Ahojte, brzy půjdu ke kadeřnici a chtěla bych nějakou změnu. Nevím, jestli to chce hodně velkou změnu (úplně nakrátko) nebo jenom mikádo nebo zastřihnout konečky. Dopište kdyžtak co by mi slušelo. Budu ráda za rady :) http://instagram­.com/p/nTZHv5mhi8/ <<< moje nejnovější fotka.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Nic moc neměnit

Doplňuji:
Co furt máte s tím mikádem? Vypadaj v tom všichni jako panáčci z Lega, naco vůbec stříhat? Dnes už to píšu podruhý, Nic nestříhej, nech to tak, jak to je, možná trochu na stranách kolem obličeje mírně sestříhat, aby to nebylo tak rovně

Další odpovědi
lota

Velkou změnu

A proč ne změnu? Určitě bych to minimálně sestříhala po stranách.

marci1

Nic moc neměnit

Dokud jsi mladá, užij si dlouhé vlasy. Nech si je jen kolem obličeje sestříhat a zarovnat konečky. 🙂

Alča M.♥

Mikádo

Kelt

Nic moc neměnit

Dal jsem volbu, nic moc neměnit. Vypadáte celkem dobře a pokud hrajete na kytaru veřejně, máte celkem dobré držení kytary, tak je to jedno. Mně se liíbí holky, co mají cop, nebo dva copy, vlasy si mohou stáhnout nebo rozpustit. Lidé vás berou podle činů, dějů, hudby , tedy podle toho, co máte v hlavě a ne na hlavě.
Divím se, protože vypadáte , že máte sebedůvěru, ale nedovedete se rozhodnout a dáte na rady jiných, jaký mít účes.

ivzez

Nic moc neměnit