Hasič Rick

Za jak dlouho mi narostou vlasy?

Nechával jsem se stříhat kvůli baretu, čepici, rozmezí límce blůzy a vlasů atp., ale už nemusím, tak si chci nechat narůst „jágra“, nebo jak my říkáme „na autobusáka“.
Za jak dlouho po ostříhání na 7 mm vlasy narostou ?
Jasně, že je to u každého jinak, ale tak v průměru orientačně ?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Orientačně 2 . 5 let

Další odpovědi
Kepler

Každých deset dní vyroste vlas asi o 3 mm. Takže orientačně za rok něco přes 10 cm. http://kosmeti­ka.doktorka.cz/rychlost-rustu-vlasu/

ivzez

Vlas by měl za měsíc vyrůst o ± 1,25cm.
Takže záleží na délce, které chcete dosáhnout.
Za 2,5 roku by to měl být ± 37,5 cm.

GabulkaA

Já jsem si vždycky přála dlouhý vlasy… po puli zad, ale prostě nikdy nenarostly. Tak jsem to vyřešila clip in a to je paráda :) https://www.clip-in-vlasy.eu/ doporučuju. :)

Derrynka

To nevím, to je hodně individální. Mojí ségře rostou vlasy neskutečně rychle, mně třeba vůbec… Já je mám léta na stejné délce, musím si účes ladit clip in :)

KaraskovaAl

Já to mám s vlasy dost podobně :/ Kde ty kupuješ clip in? Když jsem hledala já, že bych si je koupila, tak jsem nakonec niv nevybrala, protože těch shopů je celá řada. Tak abych věděla, kde koupit :)

Cizecek.M

Ahoj, mrkni se na clip-in-vlasy :) Tam mají skvělou a fakt širokou nabídku :) Tam si určitě vybereš.

KaraskovaAl

Díky moc. Já jsem si na ten shop už myslela, ta nabídka od nich se mi líbila moc. Tak jsem si myslela, že tam vyberu :)