Lucule13

Jak mám urychlit růst vlasů? Rostou mi pomalu. Nějaká metoda? Poraďte prosím.

(je mi 13 let)

Nejlepší odpověď
Ella

růst vlasů je dán geneticky, nijak to urychlit nejde. Ani časté stříhání, jak se traduje, nepomáhá – vlasy akorát vypadají zdravěji.
Musíš být holt trpělivá…

Další odpovědi
Hykam

nevím jestli je ještě k sehnání ale byl na to dobrý kopřivový šampón.
Zkuste odvar z kopřiv, určitě je na vesnici bez problému seženete, rostou všude.

tuCZek

Kdysi se používal Kapilan Q,ale zda se stále prodává to nevím.

… to já potřebuji pravý opak.
Zpomalit růst,nebo zastavit.
Neví někdo?

venkovan

Vlasy a nehty rychleji rostou když je člověk ve stresu. Nevím proč, ale zřejmě je to pravda, protože v určitých obdobích paznehty mi narostou rychleji než jindy. Tak si vyber – rychle rostoucí vlasy a žít ve vypětí a ičit si tak celkově zdraví a nebo být v ohodě a nechat vlasy růst tak jak rostou.
A jestli jen trochu se zamyslíš, tak třeba dojdeš k faktu, že na vlasech život nestojí. V 13 letech to je možná osudový problém, ale kratší vlasy mnohým ženám sluší. a navíc si myslím, že je to pohodlnější.