Kaxx

Co mám jíst,dělat,… aby mi narostly rychlejš vlasy(abych je měla delší)? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Lucijej

Změnit si genetickou informaci ;o)

Další odpovědi
anonym

Kaxx, normálně dodržuj zdravou životosprávu. Každé vlasy mají své individuální tepmo růstu a ovlivnit ho nijak výrazně nejde. Budeš-li celkově v pořádku a zdravá, budou zdravé i Tvé vlasy. Buď trpělivá, dorostou.

Damiana

Vlasy (i nehty) vyrostou za měsíc přibližně o 1cm. Pokud je máš ale poničené, konečky jsou roztřepené a neustále se odírají o oblečení nebo jsou namáhané, počítej s tím, že se ti budou ulamovat a ve výsledku to vypadá tak, že ti vlasy ani nerostou.
Doporučuji: dobrý sestřih, kvalitní vlasovou kosmetiku (zejména na konečky vlasů patří sérum), hodně tekutin (voda), masáže hlavy (třeba březovou vodou, vitamíny.
Známá užívala Biosil a nemohla si ho vynachválit (je fakt, že vlasy se jí zlepšily) – je to směs zinku, biotinu, kyseliny pantothenové a oxidu křemičitého. Já ale nejsem zastánce tabletek z lékárny, myslím, že výše uvedené lze doplnit přírodní formou.

endyis

Ostříhat pokud je máš zníčené..Někde se slyšela že pomáha masáž hlavy.

terry

Zkus Biosil. Mají ho v lékárně. Je potřeba ho užívat pravidelně a dlouhodobě.